Wpis z mikrobloga

Porcja wieści z frontu:
- partia KORWiN podpisy już ma, zbierają teraz bezpieczną górkę i dopinają ostatnie dokumenty, w sobotę rejestracja list w PKW,
- Grzegorz Braun ma podpisy zebrane w kilkunastu okręgach, ale istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że nie ogarną tego organizacyjnie i PKW im po prostu tych podpisów nie przyjmie (bo nie zdążą dostarczyć setek potrzebnych dokumentów itp.)

Teraz bardziej przykra sprawa: parę dni temu miałem okazję rozmawiać z pełnomocnikiem sztabu wyborczego Grzegorza Brauna. Skądinąd wiem, że JKM wciąż czeka na Braunowców z otwartymi ramionami i wysokimi miejscami na listach, nawet znalazłoby się kilka jedynek. Zapytałem go więc dlaczego nie chcą startować w ramach koalicji z partią KORWiN. Wierzcie mi albo nie, ale usłyszałem: " Bo Goldberg niech zajmie się chowaniem bachora którego tam sobie zmajstrował, nie widzę Boga w tym skończonym łajdaku, który nawet porządnego domu się nie dorobił w życiu tylko mieszka w jakieś ruinie". To by było na tyle, jeśli chodzi o "szeroką koalicję prawicową". Chciałem skonfrontować te słowa z samym Grzegorzem ale niestety nie starczyło już czasu.
#korwin #braun #jkm #4konserwy #truestory #politykapuchatka
  • 32
@Jakub_Puchatek: > - partia KORWiN podpisy już ma, zbierają teraz bezpieczną górkę i dopinają ostatnie dokumenty, w sobotę rejestracja list w PKW,

Pytanie tylko: Gdzie te podpisy ma? Czy ma w wymaganej liczbie okręgów? (21)
@Jakub_Puchatek: To pozytywna wiadomość. Bo ciekaw jestem list - szczególnie w moim okręgu gliwickim. Ogólnie czekam już na termin "po 15 września" - bo chce wszystkie listy w moim okręgu zobaczyć.
@Jakub_Puchatek: No to się dziw, że ciężko uwierzyć w twoje słowa. Poza tym w jakiej koalicji skoro wcześniej napisałeś, że KORWiN oferuje im miejsca na listach :).
Btw. wydaje mi się, że jednak warto poinformować Brauna, bo taki pełnomocnik to nic dobrego.
No to się dziw, że ciężko uwierzyć w twoje słowa.


@Primusek: Ale ja Ci przecież nie każę w nic wierzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°). Koalicji takiej, że mogą z list partii KORWiN startować i śmiało mówić, że reprezentują Grzegorza Brauna. JKM chciał listę wspólną, ale to już osobna historia, pisałem o tym jakiś czasu temu pod tagiem #politykapuchatka.
@Jakub_Puchatek: Wiem o tym. Też uważam, że Braun powinien startować z list KORWiN, ale nawet nie zebranie podpisów przez Braun tego nie zmieni (tak mi się wydaje).
Poza tym jakiś durny pełnomocnik nie wyraża poglądów Brauna, bo pewnie jak sam wiesz Braun wielokrotnie mówił, że z Korwinem jest mu po drodze.