Wpis z mikrobloga

Mirunie, od końca września będę opiekowała się dziewczyną z #erasmus, która przyjeżdża na studia do #krakow. Planuję zrobić jej na powitanie "Polish starter pack" - póki co umieściłam tam fiszki do nauki polskiego (kupiłam kiedyś na promocji i tak żem czuła, że kiedyś nadarzy się okazja komuś je sprezentować ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), paczkę pierogów, ogórki kiszone mojej mamy, polską flagę, pocztówkę z Lublina i ciepłe skarpety. Macie jakieś pomysły, co można jeszcze umieścić w takiej paczce? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pytanie #kiciochpyta #prezenty
  • 66
  • Odpowiedz
@Snuffkin: Wyrób jej kartę ESN. Gwarancja dobrej zabawy :) W ogóle polecam ogarnąć sobie grupę ESN w Krakowie, wszystkie sekcje - AGH, UJ, PK, UEK działają dobrze, aczkolwiek, że działałem w tej z AGH to powiem że jedyna słuszna zajebista :D
  • Odpowiedz
@Snuffkin: Jakies zajebiste swojskie wedliny, ptasie mleczka, michalki. Do tego z trzy rozne piwa ale nie ze zwyklego sklepu koncerniaki tylko z piwnego - sprzedawca cos doradzi oraz jakas dobra wodke, np soplice pigwowa lub figowa.
  • Odpowiedz
, paczkę pierogów,


@Snuffkin: nie no, ale jaką paczkę? jak z jakiś biedronek to jej daj zaproszenie do Zapiecka, a niee... ;)
oscypek? obwarzanek? bielet na trmwaj wodny(jeśli to jeździ:P), instrukcje logowania do kmk bike? laminowaną mapę krk? :D
  • Odpowiedz