Wpis z mikrobloga

"Każą Ci zaliczać kursy BHP na studiach i w miejscach pracy, ubezpieczają Cię pod przymusem, trzepią jak posrani na wszystkich lotniskach i każą przelewać szampony do malutkich buteleczek, wlepiają mandat za przejście nie na pasach ...
po czym wpuszczają do Europy tabuny niekontrolowanych i nierejestrowanych imigrantów z terenów wszelakiej maści zagrożeń".

#4konserwy #neuropa #pasta #oswiadczenie #bekazlewactwa #heheszki
  • 17
@Python: To albo niech spadają albo niech przynajmniej zgodzą się na potrącenie im z tego ich zasiłku. Naprawdę badania to powinien być standard przy przyjmowaniu uchodźców. Uczmy się na przykładzie Simona Mola...
@Python: Chrześcijan, parę rodzin naprawdę zagrożonych możemy przyjąć ale nie 10 tys. Nie popadajmy w skrajności w skrajność. Jedno jest pewne nikt nam nie może narzucić ani ilości przyjętych ani zasad na jakich ich przyjmujemy. Ja tam przeciwko np. dentystom z Bliskiego Wschodu nic nie mam. Sam się u takiego leczyłem.
Mam za to i to dużo przeciwko bandzie nierobów którzy tu wpadają po zasiłki lub siać propagandę.
JKM trafnie to
@Cymes: dokładnie. Z tym ze wiele osób dobrze punktowalo ze trzeba być bezlitosnym w tej kwestii. Mamy wiele wlasnych problemow...wysokie podatki, bezrobocie, biedę. Nie potrzeba nam więcej wiec nie można oferować socjalu. Jesli ktos chce na siebie zarobić to zapraszam oczywiście.
@1024_1024: Między innymi po to są centra dla uchodźców. Po to, żeby przed wypuszczeniem ich w świat upewnić się, że dzieci są zaszczepione, że nikt nie jest chory, itp.

Jak na razie to mamy przypływ Ukraińców do Polski a to na Ukrainie mamy polio, nie w Syrii ;)