Wpis z mikrobloga

@damianpiwowarski: ja rozumiem, po to jest wlasnie, ktos chce andka ustawia jak chce itp, jak wykorzystuje te mozliwosci, ale najlepsi sa tacy, ktorzy jada po ios, a maja tylko w standardowym andku tylko tapete zmieniona :D :P

No z fanboja nie, ale akurat apka im dobrze wyszla, to znaczy ta nowa, bo ta poprzednia to byla be :P
@porque: Nie wiem, może jest dobra (miałem ios i faktycznie nie było źle z większością) ale widząc tą androidową mam wątpliwości :P Bo one ogólnie źle wyglądają, strasznie dużo tekstu w nich jest i mało odstępów (a jeżeli są to gigantyczne).

Pokaż kilka screenów :P
@damianpiwowarski: ok, zrobilem czego sie da, jak wejdziesz w powiadomienia, to mozesz przelaczac pomiedzy normalnymi, a powiadomieniami z tagow i kanalow :) do tego jak wejdzisz w wiadomosc od kogos, to ta wiadomosc przez chwile jest podswietlona na zolto i wiele wiele innych, Jak co to pytaj :)

24 skrini, wiele sie powtarza nie chcialo mi sie selekcjonowac, i te menu z prawej i lewej, swietnie jest zrobione, bo przeciagasz palec