Wpis z mikrobloga

Wołam Mirków i Mirunki od #aliexpress #banggood i innych #majfrendy . Dzisiaj planuję na pełnej K zacząć bezpośrednio wspierać chińską gospodarkę i mam kilka pytań.

1. Czy oprócz wyżej wymienionych dwóch serwisów są jeszcze jakieś podobne?
2. Gdzie (jaka strona, może sprzedawca, albo lista sprzedawców "gdzieś jakoś"?) kupić tanio ciuchy z pewną rozmiarówką? z tego co słyszałem, to coraz więcej sprzedawców daje pełne info odnośnie rozmiarów, aby EU było zadowolone
3. Jak wygląda sprawa płatności? Mam zwykłe konto, kartę debetową podpiętą do PayPala i tyle. Jakie akrobacje muszę wykonać aby zapłacić za towar? mam zakładać konto na jakimś chińskim dotpayu?
4. Jakiej kwoty dobrze jest nieprzekroczyć, aby przesyłka nie błądziła po urzędach?

trochę #moda , bardziej #modadamska no i #zakupy . będę uszczęśliwiał 2-3 różowe paski zakupami z kosmosu, więc proszę bez heheszkowania
  • 9
@gramacz: również wielkie dzięki! ciuchy raczej kilkurazowe, ot bluzki, sukienki, spódnice, żadnych butów, kurtek.
pochwalę się jak już zamówię i jak wszystko przyjdzie :)
@zolwixx: gearbest dealextream wish dhgate alie banggood z tych bardziej znanych.
do alie przydaje sie wtyczka z wyszukiwarka najnizszej ceny - byla pare dni temu
rozmiarowka najlepiej mierzyc swoje i potem do tabelki ale zazwyczaj 2x wieksze wzgledem chinczyka
przydaje sie karta tmobile ale teraz platna 10zl za wydanie bodajze (walutowa usd)
i nie zamawiac kurierem bo oplaty pewne ^^
@gorush: nie szukałem, cała akcja zaplanowana na 18:00-21:00, płatności mogę zrobić później gdyby coś stało na przeszkodzie, grunt to złożyć zamówienie z prawidłową rozmiarówką (zawsze się troszkę testuje), bez przepłacania, od wiarygodnego frienda :)