Wpis z mikrobloga

Pamiętacie zajebisty trailer Miraculous Ladybgug wyprodukowany przez Toei (tak, tych leniwych patałachów)? Miała być francusko-japońska koprodukcja z klasyczną animacją https://www.youtube.com/watch?v=FlwV3scCgAM
Niestety ostatecznie, co wiadomo od kilku lat serial będzie w CGI no ale przynajmniej twórca dał nadzieje że może powstanie normalne anime jeśli kreskówka odniesie sukces http://i.imgur.com/uJgsFut.jpg

Niby ma niedługo wystartować na całym świecie na różnych kanałach typu Disney Channel, Zag itd ale jak na razie tylko Koreańczycy mają, i to aż dwa odcinki.
#anime #kreskowki #ladybug
bastek66 - Pamiętacie zajebisty trailer Miraculous Ladybgug wyprodukowany przez Toei ...
  • 17
  • Odpowiedz
@bastek66: Na trailerze generalnie nie podoba mi się praca kamery.


Przez to akcja umyka i widać duże, otwarte przestrzenie. Przykładowo weźmy 0:38. Widok jak z dwuwymiarowej platformówki, gdy lepiej by to wyglądało z perspektywy jakiegoś lecącego samochodu, między nogami a potem z góry. A tak to kamera stoi w miejscu i się patrzy.

No i ja CGI mogę wybaczyć, jak jest zachowany styl. Tutaj go nie ma. Nie lepiej by było
  • Odpowiedz
@bastek66:
Miałem nadzieję na powiew świeżości w anime dzięki udziałowi Francji - dostałem pixar-tier cgi. Obietnica zrobienia anime przez Toei (w razie sukcesu serii 3d) sprawia, że przewracają mi się flaki.

  • Odpowiedz
@bastek66: weź mi poleć coś, co będzie odbiegało od standardów anime, ale dalej będzie anime i będzie dobre, jak Panty & Stocking (choć niekoniecznie musi tak bardzo odbiegać od stylu). Bo te pierwsze PV faktycznie wyglądało atrakcyjnie.
  • Odpowiedz
@MlodyDziadzioSpamer: jedyne zjadliwe przeze mnie full CGI, jakie widziałem było w Expelled from Paradise, co ciekawe też od Toei (jak chcą to umieją). Ma być sequel, co mnie cieszy. Bo np. od takiego w Sidonia no Kishi to chciało mi się rzygać. I jakby się nie spuszczali nad tą serią, ja tego nie obejrzę, bo nie jestem w stanie. Arpeggio też dla mnie było zbyt brzydkie i drętwe, dlatego dropłem
nihon - @MlodyDziadzioSpamer: jedyne zjadliwe przeze mnie full CGI, jakie widziałem b...
  • Odpowiedz
@bastek66: sam nie wiem o co mi chodzi ;p Może po prostu o anime nacechowane amerykańską akcją, jak w PSG czy tym PV Ladybug? Żeby wykraczało poza standardowy, sztywny styl i kreskę, żeby były walki, jakaś akcja, supermoce itd ;p o ile są takie tytuły.
  • Odpowiedz