Wpis z mikrobloga

#dziendobry wszystkim
Ostatnio pisałem o wyborze pierścionka zaręczynowego.
Tak wiec pierścień wybrany.
W weekend zaręczyny. Mam zajebistego stresa bo nie wiem jak to zrobic :P
Jedziemy w wycieczkę do pewnego miasta. Ciekawe czy pogoda chociaż dopisze. :P
Kurde pisząc ten wpis juz sie stresuje.
Jak myślicie później z rodzicami tez robic zaręczyny?

Jak ktos chce się dowiedzieć jak sie wszystko skończy niech plusuje ten wpis to zawolam po weekendzie co i jak :P
#zwiazki #zareczyny #oswiadczenie #pozytywnie
  • 122
@arte008: Wiem, dla mnie Apart czy inne cuda to kit i walenie klienta w #!$%@?. Dam zarobić znajomemu, lokalnemu złotnikowi. Za dużo mniejszą kwotę dostanę niepowtarzalne cudo. :)
@wykopowa_ona: Ja właśnie zastanawiam się co robić. Z jednej strony wydawałoby się, że skoro rodzice mojego różowego mają staroświeckie poglądy, to wypadałoby z nimi pogadać wcześniej itd. a z drugiej strony, nigdy naszego związku nie traktowali poważnie. I nie dlatego, że partner nie ten czy coś, tylko, że dzieci i że się jeszcze może 100 razy odmienić. A ja już lvl 23. Jakbym miał ich teraz pytać, to bym czuł się
@kopek: My jak zrobiliśmy z niebieskim w cztery oczy to potem i moja Mam i teściowie sypali sól do dupy o to jeszcze 2 lata po ślubie, że "a dla nas to nie było, a ja kwiatów to nie dostałam, olaboga"... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wówczas oficjalnie poprosiłem przyszłych teściów o rękę wybranki, a swatowie mieli okazję się lepiej poznać. Myślę, że nasze podejście do tego tematu wpłynęło pozytywnie na relacje między naszymi rodzicami i do dziś traktują się jak bliska rodzina :)


@zly_dzien: To był bardzo dobry pomysł. Zaprosiliście jej i Twoich rodziców na wspólny obiad, tak?
PS. "Swatowie" oznacza Waszych ojców?