Wpis z mikrobloga

  • 0
@Kick_Ass: W moim hornecie mam sportowy tłumik dpm z dbkillerem. Ale w porównaniu z Gladiusem, którym jeżdżę na kursie to i tak jest sporo głośniej. Tez planuje jeździć spokojnie, strój nie krzyczy "debil na motocyklu". Ale mimo to trochę się boje, bo za jazdę bez uprawnień już nie grozi tylko grzywna.
@Africanchild: Brak reguły. W tym roku raz i jeszcze mi się baba czepiała tłumika (przelot fakt :P )
Strasznie napalona na wystawienie mandatu za cokolwiek. Zeszło jej ciśnienie jak wyciągnąłem telefon z kieszeni ;)
I bez znaczenia jak jeździsz. Mnie wyciągnęli dosłownie z całej kolumny jadących 50 (dobrze, że wcześniej ktoś światłami mrugnął).
3 lata temu zrobiłem w sezonie 7 tys km. po całej Polsce i ani jednej kontroli.
  • 0
@Sad_Raven: dzięki za odpowiedź, mówisz ze wyciągnęli Cię z kolumny jadących 50, czyli miasto? Jeśli można wiedzieć to jakie? Bo ja mieszkam w Warszawie i przez ten miesiąc planuje ewentualnie jeździć tylko po Wawie
@Africanchild: Nie wiem jak tam w Wawie. Mnie to wyciągnęli w mieścinie malutkiej już nie pamiętam jakiej nawet (wlkp). Jak trafisz na dzień nagonki na motocyklistów (jak ja) to możesz i 20 jechać a i tak Cię wyciągną :P
@Africanchild: Wiem jak to jest jak chce się jeździć ale nie ryzykował bym na twoim miejscu. Nie wiem czy tak jest że mogą nie dopuścić do egzaminu przez jakiś okres czasu jak złapią?
  • 0
@qusy: Zdaje się że mogą odroczyc. Dzwoniłem nawet do wydziału ruchu drogowego, ale burak nie chciał mi odpowiedzieć na pytanie, tylko powtarzał że prawo zabrania jazdy bez uprawnień.
@Africanchild: W Krakowie policja jest ultraliberalna dla motocyklistów i nawet przy rutynowych porannych kontrolach trzeźwości każą dmuchać wszystkim kierowcom aut, a motocyklistom machają żeby jechali dalej. W sumie raz mnie tylko skontrolowali jak wjechałem pod prąd i po chodniku żeby skrócić drogę, ale skończyło się napouczeniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Africanchild: kiedyś jechałem drogą boczną od krajówki za samochodem, powoli i też mnie zatrzymali, bez powodu. Pytałem o powód: Sprawdzenie trzeźwości niby. No ale wiadomo, przy okazji papiery, stan motocykla... Mówił, że teraz w ciul ludzi jeździ bez papierów, więc poniekąd i je sprawdzają
@Africanchild: W Krakowie policja jest ultraliberalna dla motocyklistów i nawet przy rutynowych porannych kontrolach trzeźwości każą dmuchać wszystkim kierowcom aut, a motocyklistom machają żeby jechali dalej. W sumie raz mnie tylko skontrolowali jak wjechałem pod prąd i po chodniku żeby skrócić drogę, ale skończyło się napouczeniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Underbone: a weź takiego skontroluj. W sensie - musisz zdjąć kask, ogarnać się.. trwa to wieki.