Wpis z mikrobloga

Słuchawki Samson SR850, przecena z 220zł na 80zł+przesyłka. Z tego co wyczytałem jest to brat bliźniak Superlux 668B (ok. 115zł). Dzisiaj zamówiłem, w poniedziałek powinienem mieć. Miałem Superlux HD681 i mogę powiedzieć, że naprawdę są ok, miałem kiedyś Steelseries 5Hv2 za 350zł, a HD681 grają znacznie lepiej (wiem, wiem tutaj sprzęt do naciągania graczy a tutaj marka audio) i co najważniejsze dla mnie mają gruby kabel, więc jack trzyma się dobrze, gdzie po roku Steelseries'y musiałem oddać na gwarancję, bo przestały łączyć przy jacku (swoją drogą super firma co do gwarancji, bo wymienili mi słuchawki bez gadania na nówki sztuki, gdzie inii na pewno by się kłócili, że to usterka mechaniczna).
Także tego aby nie przedłużać, myślę że dobre promo i warto.
#cebuladeals #promocje #sluchawki
  • 31
@Pan_wons: Kurczę te HD681 zostawiłem przy wyprowadzce z domu i dlatego teraz kupiłem te Samsony, więc nie jestem w stanie tego aktualnie sprawdzić. Ale pamiętam, że po ok. 2 godzinach musiałem zdjąć słuchawki, żeby dać odpocząć uszom na jakieś 10 minut. Tylko nie mogę sobie przypomnieć czy to ze względu na siłę jaką się dociskały do głowy czy małżowiny trochę wchodziły na gąbkę, a nie chciałbym skłamać. Na pewno gąbka jest
@Pan_wons: tzn mam model HD662B, to jest podobno to samo co 681 tylko że zamknięte, lepiej izoluje od otoczenia; 6 godzin może być bardzo ciężko; mnie czasem po godzinie już uszy pieką ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to też w dużej mierze zależy od rozmiaru głowy
@morfis2: @Diumen: Kurcze, kuszą te słuchafony tym bardziej, że moje senki HD201 już pomału się kruszą. A z tego co widzę to w internecie same pochlebne recenzje na ich temat. Chyba wydam resztki mojej kasy z pay pala :P
@Pan_wons: Jak Ci nie przypasują to można spróbować odsprzedać na allegro jak ta promocja się skończy. Na ceneo od 220zł się zaczynają. Ja jestem cebulakiem i jak zobaczyłem to promo to od razu zamówiłem, na czynsz najwyżej z zaskórniaków wezmę :D
@Diumen: daj znać jak dojdą - sam jestem ciekaw. Zamówiłem wczoraj CAL!, ale boje się, że pady będą za małe i będę musiał odsprzedać i właśnie kupić Superluxy/samsony.