Wpis z mikrobloga

#uber #ncpncuber

Cześć Mirki :)

Długo była cisza pod tagiem, bo #bylban . Powiem więcej, cisza bedzie dalej bo... skończylem karierę kierowcy ;)

Ale po kolei. Jak już wspominałem wcześniej zostałem kierowcą Uber by sobie dorobić jak najwięcej w okresie wakacji. MIałem plan by przez wakacje poeksploatowac samochód, a po wakacjach go sprzedać i kupić coś nowego/nowszego :)

Plan się udał! Moje wysłużone, 8-letnie RIO poszło w ręce kolegi. Od tygodnia jestem właścicielem sportowej, 200-konnej Toyoty GT86, więc też troche #chwalesie i #pokazauto ;)

Jak się domyślacie, auto jest dalekie od uberowych standardów. Ekonomia też raczej nie sprzyja kursom zarobkowym ;)

Zainteresowanych dalszymi historiami zapraszam do obserwowania tagów moich padawanów: #chripuber i #jaknouber

Dziękuję wszystkim za pytania, komentarze i plusy, a na koniec moja toyka :D

p.s. Nie bójcie się spełniać marzeń i wychodzić z domów ;)

ncpnc - #uber #ncpncuber

Cześć Mirki :)

Długo była cisza pod tagiem, bo #bylban...

źródło: comment_B1NX4nyDsm6Hk0TMQont9tSTkr3qWob9.jpg

Pobierz
  • 59
@chripal: tak. A nawet jeździłem. Chodzi mi o jej cenę, za którą masz passata czy np mazde 6. Klimat samochodu nie podlega dyskusji bo jest dobry. Szkoda, że ma tylko 200 koni. Az się prosi by było z 300 :)
@countryboner: Miałem kupić nowego pro_cee'd GT. Po przejechaniu się Toyotą nie miałem już jednak wątpliwości, że żaden usportowiony kompakt i FWD takiej frajdy z jazdy jak to auto mi nie da. Godzinę po jeździe próbnej była moja ;)
@ncpnc: Fajna gablota, szanuje ludzi, którzy nie odmawiają sobie radości z życia, bo "do tego nie zmieszczę spacerówki" "za dużo pali" etc. Trzeba cieszyć sie każdym dniem, a to autko na pewno tworzy uśmiech na twarzy. A od tego jest motoryzacja.
Za 5 lat mam nadzieje ze ceny używanych bedą w miarę przystępne, to z chęcią wymienię swojego warm (hot to za duże slowa) hatcha na tę zarzucającą tyłkiem księżniczkę. Niech