Wpis z mikrobloga

Zainstalowałem build z 5 wrzesnia i gaapsy, rom wstał normalnie, ale żadnych gapsów już nie było. teraz zainstalowałem najnowszy z wczoraj + gaapsy i chyba znowu jest bootlop.
@cyqor: zainstaluj sam rom, zrób wipe i spróbuj go uruchomić, jak będzie ok, to dopiero przejdź do instalacji gappsów;
tam w głównym menu powinny być dwa wipe do wyboru, wykonaj oba i uruchom telefon
@przemek6085: Problem w tym że to recovery z CM nie ma opcji instalacji zip... Takie biedne ono jest, ale spróbuje postawić sam CM 12.1 najnowszy bez gapsów jak ruszy to pomyslimy dalej.
@dragon240994: wgrałem CWM kitkat z tego wątku http://forum.android.com.pl/topic/205055-5xi9100-official-cyanogenmod-12x/page-1, najpierw wgrałem 3 plikowca od samsunga, powiększająć do razu pamięć na 1gb system i 4gb data, potem wgrałem kernel philz, i na to cwm kitkat, a potem reszta. Widze że dzisiaj wyszła kolejna aktualizacja, zainstaluje ją za dwie godziny bo wrócę do domu. teraz Telefon wisi na ramce Android się uruchamia, aktualizowanie aplikacji, ale zostawię go i wiem że będzie wisiał tak do
@cyqor: mogę ci napisać jak ja wgrywałem CM u siebie, może coś się przyda.
To tak w pauzach:
- wgranie flashtoolem stockowego romu (wyłączony tel, podpięty w trybie flash)
- po wgraniu stocka włączenie tela, włączenie debugowania USB, akceptowanie aplikacji z innych źródeł, tryb połączenia USB na pamięć masową, wgranie roota (potrzebny do większości kerneli) wgranie CWM
- wyłączenie tela, podpięcie w trybie Fastboot, wgranie kernela flashtoolem
- uruchomienie od razu
@dragon240994: Trzeba wgrywać osobno roota ? wgrywająć philz mam przecież po tym kernel + roota.
Napisz mi jak wgrać ten kernel flashtoolem, może można odinem ? i skąd to wypakować.