Wpis z mikrobloga

@Kenzaki: masz różne grupy na facebooku, każde większe miasto ma swoją grupę fandomową. w lepszych przypadkach: warszawa, katowice, poznań, lublin fandom mangowy jest pod opieką jakiś stoważyszeń mangowo fantastycznych. radzę tam szukać
  • Odpowiedz
@Misaki: Prawie jak wykop ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Votlipak: Tego typu grupy staram się omijać z daleka, tylko szkoda, że fb zdominował fora.
@Uriziel: To kicha. Myślałem, że zaktualizuje moją liste stron. Raz na 5 lat wypadałoby :D
  • Odpowiedz
@Misaki: oznaczenia są, bo można łatwo wyłudzić odszkodowanie jak ich nie będzie. No ale racja, społeczeństwa zachodnie są ogłupione, szczególnie poprawnością polityczną i cenzurą (nie żeby Polacy nie byli zaściankowi i żyjący w ciemnogrodzie ;p). Temat rzeka.
  • Odpowiedz
@Kenzaki: @Kenzaki: Facebookowe grupy mangozjebów to nieskończone źródło beki, nie ważne jaka wersja językowa. Porządny poziom dyskusji można znaleźć na /v/a/, reszta to gówno. No i jeszcze mirko które jest połączeniem obu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cebulaczon10: raz na pół roku, żeby spytać się co obejrzeć, albo pochwalić się co obejrzał. Nie o takie szony nic nie robiłem. Już na kabaczku więcej.się dzieje, a i rozmowy na bajkowym sa na wyższym poziomie.
  • Odpowiedz