Wpis z mikrobloga

#bukmacherka #mudkipztypujekonie #wyscigikonne

Typy JohnaB na wtorek:
Yarmouth 3:50 – Sealife @ 2,75
Yarmouth 4:50 – Belvoir Diva @ 3,50
Catterick 5:00 – Circuitous @ 7,00

3 single za pojedyncze stawki, 3 duble za pół stawki każdy i 1 treble za pół stawki.
Razem 5 stawek.

Komentarz od JohnaB:
Na wtorek daję 3 typy i mam pewność co do nich wszystkich. Treble pojawiają się dość rzadko, ale podaję je tylko wtedy, gdy jestem przekonany, że wszystkie trzy konie wygrają.
Może to trochę ryzykowne stwierdzenie, ale jestem naprawdę przekonany, że wtorek będzie dobry i nie będę zaskoczony, jeśli wszystkie trzy konie wygrają.
Ale pamiętajcie – trzymajcie się jednej stawki. Każdy koń może mieć gorszy dzień.

Źródło: http://mrfixitstips.co.uk/2015/09/13/sep-14-johnbs-racing-tips-and-chat-2/comment-page-2/#comment-709052

Wyniki z poniedziałku:
Don’t Tell Her @ 4,50 – 3 z 9
Hakka @ 2,20 – 2 z 8

@stevemaster, @hafn, @Diumen, @maniek_g, @mor3nko, @Wiesieek, @rebul4, @mars83, @vossinho2, @Rozan, @wykopniety, @MojHonorToWiernosc, @dziubeQ, @ozzi91, @qyqax, @Sadorus, @carving85, @Nicki_Pedersen, @Wawilen_Tatarski, @GallAnonim
  • 28
@prawusex: to nie moje typy, ja je tylko wklejam i podaję źródło (są darmowe, ale bardzo dobre).
Skuteczność to około 25%, tylko trzeba uwzględnić, że wyścigi konne to specyficzny sport do obstawiania - rzadkie wygrane, duże kursy. Zobacz statystyki, we wczorajszym wpisie podałem link.
Ze względu na skuteczność i możliwe czarne serie proponuję stawkę w wysokości 1,5% budżetu.
@prawusex: statystycznie? 25% szansy, że dany koń wygra. Niestety często typowane przez JohnaB konie zajmują drugie/trzecie miejsce. Często w tych typach brakuje naprawdę centymetrów do wygranej.
Dwa dzisiejsze typy nie są szczególnie ryzykowne (bukmacherzy dają mały kurs). Jeden (ostatni) jest trochę bardziej ryzykowny, ale również ma dużą szansą na zwycięstwo (kurs spada, teraz ten koń jest faworytem w wyścigu).
@marcon13: na bet365 nigdy nie obstawiaj z SP (Starting Price – kurs startowy). Tam mają ofertę BOG (Najlepsze Kursy Gwarantowane), więc jeśli kurs startowy będzie wyższy od tego, za który postawiłeś, to wygrasz po tym wyższym kursie. Innymi słowy – na bet365 nie opłaca się obstawiać z SP, bo możesz tylko stracić.
@mudkipz: A co gdyby konie, które on typuje puszczać w zakładzie "To Be Placed"? Jeśli ma niezłą skuteczność, że konik jest na tym 2-3 miejscu to ładną kasę można by zgarnąć. Aż przejrzę ostatnie wpisy i zobaczę :>
'Chcielibyśmy Cię poinformować, że Sealife został wycofany z następującego wydarzenia: 3.50 Yarmouth (WYŚCIG 4). Na Twoje konto zostały dodane stawki z zakładu/zakładów:'

to już pograne, teraz nie wiem czy to pozamykać wszystko czy zostawić