Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich kuców spod bandery #komputery #pc
Pomyślałem, że poradzę się was w pewnej sprawie.

Od niedawna myślę o zbudowaniu małego stosunkowo wydajnego komputera.
Płyta ma dobrze znosić 965 podbitego na 4.0 na chłodzeniu fera 1224 i gtxa 660. zasilacz to deus g1

ASRock 970M PRO3 czy GA-78LMT-USB3 może jakaś inna ? Szukany format płyty to micro atx pod am3 chcę wsadzić w nią phenoma II 965be.

Rady intelboyów typu " hehe #!$%@? wszystko kup se intela " są mile widziane ale chce wiedzieć konkretnie jaki model bije 965be oc 4.0 i nie kosztuje więcej niż 300-350 zl (kek) złotych bo zależny mi na wydajności w grach typu gta czy wiedźmin a nie na jeżdzaniu z palca do ilości tranzystorów energooszczędności i 80 fps w stracrafcie 2.
  • 10
@Bialy_Mis: też jakoś podświadomie ją wybieram ale waham się ponieważ idę takim tokiem rozumowania gdzie mobo gb ma grafę zintegrowaną a asrock nie a kosztują prawie tyle samo więc asrock zainwestował te fundusze w coś innego. wyprowadź mnie z błędu ;d
@Mlucek: Core i3 4160 jest wydajnie

chce wiedzieć konkretnie jaki model bije 965be oc 4.0 i nie kosztuje więcej niż 300-350 zl (kek)

Pierwszy z brzegu używany i3 4xxx, do tego żre ze 3 razy mniej prądu od Phenoma po OC.