Wpis z mikrobloga

Mirki wydaje na fajki 500zl miesiecznie i po 6 latach stwierdziłem że czas najwyższy to rzucić xD chce kupić więc e papieroska na początku października i co mi polecicie? Nie chce wydawać fortuny, powiedzmy do 200zł. Żeby mi służyło i dawało sporo dymku:D. Jakieś propozycje? #pytanie #epapieros #efajka
  • 31
@szwagry: 350zł Istick 50W + Kangertech subtank plus + 10 liqudiów (samoróbki porządna firma :D) + aromaty do własnych liquidów + urządzenie do własnego robienia grzałek + drut do grzałek + wata
350 zł i masz wszystko co niezbędne i to z górnej półki ;) Spytaj w tagu, lepszej oferty nie znajdziesz. + dozgonna pomoc dla początkującego wapera ode mnie, 24/h ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@GaHee: są jak nowe, btw w tym evicu chyba nie ma bazy rba? Kupowanie grzałek co tydzień też mija się z celem. Zmniejszyłem cenę do 320 a więc aromaty itp 80zł, czyli za isticka + kangertecha chce 240. Skończ biadolić. Znajdź taniej.
@ttinyowski: Subtank składany samemu 57 złotych, istick 40$. I to nówki sztuki. Używasz go z tego co mi wiadomo od czasu promocji na e-dymie, więc kolego to już prawie gwarancja dobiega do końca, a ty sprzęt nadal uważasz jako nowy.
@ttinyowski:
@GaHee: subox ssie na jednym ogniwie, daje mniejsza moc na niby takim samym napięciu, wiem bo napalilem sir na niego i po tygodniu sprzedałem

@GaHee: napisz maila do obsługi fasttecha albo załóż ticketa na tą batke bo faktycznie coś jest nie tak

@ttinyowski: 350zl za używanego isticka 50w i sobą xDDDD gimba znajdziesz na to wklej to na grupy pejsbukowe