Wpis z mikrobloga

@myownsummer: zakładam, ze jak na każdej uczelni to wszystko zależy od dogadania się z prowadzącymi - jeśli nie zmienił się program nauczania to mogą przepisać, ale czy to zrobią? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@myownsummer: Idziesz do kierownika ds. studiów i on mówi czy przepisze czy też nie. Ogólnie najprostsza (ale nie zawsze działająca) metoda to ogarnąć z planu studiów za ile ECTS'ów mają te przedmioty. Jeżeli za więcej niż ty miałeś to najpewniej nie przepiszą :P Ale to nie zawsze.

Idę teraz na UJ i w sumie kierownik powiedział mi że przepisze wszystko poza językiem. Także najlepiej po prostu pójść i zapytać :) Zresztą,
@sajmun: Mam nadzieję, ale trochę trapi mnie fakt, że w siatce zajęć na IV semestrze wpisano "Zajęcia sportowe 8h"
@musialmi: @RozowyPionekZnalezionyPod10cmKurzu: Dzięki za info. W zasadzie mam zamiar iść na kierunek w ramach tego samego wydziału, więc mam nadzieję, że problemów nie będą robić. Jedyne czego się obawiam, to to, że będą mieli jakieś obiekcje ku temu, że robiłem te przedmioty jakieś 4-5 lat temu. No i analiza 1
@Lewo: Kierunki się uzupełniają, w zasadzie w dużej części pokrywają, ale po moim nie mogę uzyskać uprawnień projektowych budowlanych (a pracuję w biurze projektowym), dlatego muszę zrobić ten drugi kierunek zaocznie