Wpis z mikrobloga

Mircy, ma któryś z was dostęp do "Darknetu"? Nie chce tam wbijać, ale ciekawy jestem jak to wygląda, czy serio jest tam tak strasznie jak niektórzy opowiadają, czy można kupić wszystko i ogólnie jakieś najciekawsze rzeczy.

nie wiem jak tagować więc #pytanie i wołam tych z #programowanie bo pewnie kilku ma doświadczenia ;)
  • 17
@parooow: W S Z Y S T K O
Raz trafiłem na stronę gdzie były kamerki online, za Bitcoiny mogłeś mówić jak dana osoba (Związana i z przepaską na oczach) ma być torturowana, czy mają jej połamać nogi, postrzelić, ogólnie ty mówisz, oni robią.
Jesteś ciekawy jak się robi narkotyki? Nic prostszego! Wejdź na jakieś forum TOR.
Jesteś chorym #!$%@?? Na TORze poczujesz się jak w domu. Ogólnie nie polecam bo
@parooow: Kiedyś tam wszedłem przy okazji "wycieku" do normalnego internetu, rozmów na forum dla nekrofilii. (Oczywiście na naszym kochanym Wykopie) Wcześniej nawet nie wiedziałem o TORze, znajdziesz tam cząstkowo to, co jest w "normalnym" (Jeśli internet można nazwać normalnym) internecie, ale główne tematy zazwyczaj są na bakier z prawem. Częste dyskusje na temat różnych przekrętów i tona tematów dla chorych #!$%@?ów. Nie raz przeczytasz tam coś, co dana osoba publikując normalnie,