Wpis z mikrobloga

Interesowałyby Was ciekawe historie z podróży autostopem?
Jeżdżę od dwóch lat i przez ten czas nazbierało się już trochę perełek, którymi chętnie podzielę się z zainteresowanymi :)

Podróżuję samotnie, lowcostowo, śpię pod namiotem (lub pod chmurką), trochę survivalowo. Zjeździłem Polskę kilka razy wzdłuż i wszerz, poznając masę ciekawych ludzi i przeżywając najszczęśliwsze chwile mojego życia.
Od mojej pierwszej dłuższej podróży autostop stał się nieodłączną częścią mnie. Może moje wpisy staną się dla kogoś inspiracją do spróbowania, a może chociaż do podrzucenia jakiegoś autostopowicza?

#autostop #podroze
  • 13
Trochę się cykałem i potrzebowałem motywacji do pisania ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wieczorem wrzucę pierwszą historyjkę. Jeśli wpadnie parę plusów to będę kontynuował.
@PanBeton: ja mam jedna ciekawa historie. Kolezanka wsiadła do samochodu i pojechała, facet niedaleko celu skręcił w las i z łapami do niej. Sprzedała mu bułę w ryj i uciekła. Nie, policja nie chciała go szukać bo nie pamiętała ani nr tablic ani nic.
@Spearo: Opuszczony i zdezelowany hotel w Mielnie. Polecam to miejsce wszelkiego rodzaju urbanexplorerom :) Sceneria trochę jak z horroru, szczególnie, że był on kiedyś w starym ale bardzo eleganckim stylu. Po ciemku mega creepy, wszystko trzeszczało i się rozpadało, ale udało mi się znaleźć tam wygodny materac i przespać noc.