Wpis z mikrobloga

#ps4 #xboxone #ps3

Drodzy Mircy,
napaliłem się na konsole nowej generacji. Obecnie mam ps3 (z CFW rzecz jasna;) ). Przeszedlem na niej już większość dobrych gier. Moja ulubiona seria to Uncharted <333 love love. Tlou też był spoko ;) noi oczywiście Kratos :D.

Rozważam kupno ps4, ale może bardziej polecacie XONE z obecnej generacji? A może nie warto narazie się pchać w nową generacje (mam cfw ps3 gdzie jest sporo gier) i poczekać na nowe modele np. ps4 slim? Co sądzicie, proszę o poradę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 113
  • Odpowiedz
@kubaczka: ej to ja może też bym został takim programistę, powiesz mi co trzeba zrobić? za 15k kopiłbym duzo gier używanych i by się mnie nie czepiali ;(
  • Odpowiedz
@kubaczka: to i tak wiecej niz ja.. mi płacą 5 zł za 1 metr pomalowanego płotu.... :/ a jak jest zimno to mniej zarobie... bo dluzej schnie.. a jak pada deszcz to zmywa mi farbe ;/
  • Odpowiedz
@Piotrp7: dla mnie XONE zdyskwalifikowało na samym starcie to, że gier nie możesz odsprzedawać (tzn możesz, ale kupujący musi i tak za nią jeszcze raz zapłacić).
  • Odpowiedz
@konradkal: z tego co wiem na XONE nie sprzedaż używanej gry, tzn możesz, ale ten kto ją kupi i tak będzie musiał coś zapłacić, żeby ją u siebie aktywować. w PS4 handel używkami odbywa się normalnie, bez udziwnień.
  • Odpowiedz
@jam_nick: @Kajoj: cytuję: "Hacker CTurt is on a stream of announces this week, and earlier today he announced he has “Code Execution” on the PS4. Understand, he is able to run unsigned code on the PS4, what could be considered the next step after a vulnerability, or the very first step to homebrews on the device." więc soooon. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz