Wpis z mikrobloga

Wybaczcie przerwę i rzadsze wpisy, ale wakacje były i trzeba było parę szczytów zdobyć ;-)

Wracając jednak do #citify i #androiddev, chcielibyśmy znowu zwrócić się do ekspertów od #ux #design jak i standardowych użytkowników o opinię nowej propozycji wyglądu widoku wydarzenia. Aktualny projektowałem ja i nawet mi się nie podoba, dlatego go również wzięliśmy pod młotek.

Aktualna propozycja wygląda tak, co o niej sądzicie?
Pobierz Citify - Wybaczcie przerwę i rzadsze wpisy, ale wakacje były i trzeba było parę szczy...
źródło: comment_BTwRSlxH7xjSqSroYdWdCoATBCEArwIQ.jpg
  • 18
@Citify: Kosz oraz edycja dostępne są tylko dla autorów wydarzenia oraz adminów. Osobiście zastanawiam się też nad tym, czy przyciski do głosowania nie są za małe.
@mdfk: Hmm nie, to musi być widoczne dla użytkownika, jak rozumiem to głosowanie będzie ważne dla aplikacji (jak plusy na mirko). A może usunąć łapki w dół i dać tylko łapki w górę? Wtedy można by dodać przycisk okrągły duży dla "lajka", a nad komentarzami dać pole do dodawania komentarza, tak jak jest na youtubowej aplikacji?
@Solpatium: Słuszna uwaga, faktycznie nie powinno to być schowane. Wolimy głosowanie za/przeciw, gdyż to pomoże odfiltrowywać spam albo jakieś niechciane reklamy.

Dzięki za ciekawy feedback ;-).
@mdfk: Też o tym pomyślałem, ale można by było zrobić zgłaszanie zamiast tego, na przykład tam gdzie obecnie jest głosowanie "ZGŁOŚ SPAM" czy coś takiego. Oczywiście nie znam dokładnie wytycznych material design, piszę tylko to co mi się wydaje lepsze :)
@Solpatium: Zgłaszanie to też jedna z opcji nad którą myśleliśmy. Problem w tym, że ciężko to jakkolwiek zmierzyć i stwierdzić jednoznacznie, które lepsze ;-). Akurat Material Design nic o tym nie mówi.
@Solpatium: Chodzi Ci o ten błąd, który wysłałeś ~4 minuty temu? ( ͡° ͜ʖ ͡°). Już naprawiony, będzie w następnej aktualizacji. Psuje się jak przechodzisz z listy wyszukiwania w jakieś wydarzenie. Ewentualnie mogłeś kliknąć w wydarzeniu na jakiś #tag i się sypło.