Wpis z mikrobloga

Starzy na mnie wsiedli i zaczęli #!$%@?ć, żebym znalazł sobie dziewczynę. Masz 24 lata, znajdź sobie wreszcie jakąś dziewczynę, czemu nie masz dziewczyny, tyle ładnych dziewczyn jest, wszyscy mają dziewczyny, czemu ty nie masz dziewczyny, ale dziewczynę to ty sobie znajdź, dziewczynę znajdź sobie ty, dziewczyna, to jest coś co powinieneś sobie znaleźć, dziewczyny trzeba ci, znajdź sobie ją, dziewczyna, tak, właśnie o niej mówimy, chcemy, abyś znalazł ją sobie.

W końcu, #!$%@?, nie wytrzymałem i rzekłem: Weź ojca pod rękę, idź z nim do łazienki, spójrzcie na swoje odbicia w lustrze i odpowiedzcie sami sobie: czy z połączenia dwóch tak brzydkich osób, mógł powstać ktoś, kto jest w stanie znaleźć sobie dziewczynę. Skumulowaliście we mnie tyle brzydoty, że płakać się chce.

Starzy zamilkli, a ja mam spokój.

#feels #przegryw
Pobierz Lake_Titikaka - Starzy na mnie wsiedli i zaczęli #!$%@?ć, żebym znalazł sobie dziewcz...
źródło: comment_tyQyE8QPhFPaoeTFBCZNGmNVI914CVM9.jpg
  • 214
@PiewcaPrawdy: ale co to ma do rzeczy? Taki stosunek nic nie mowi, rownie dobrze mozesz mase robic i wygladac jak pol dupy bo laski wola rzezbe i kazdy co chodzi na silke to wie. Dbac o cialo - nie doprecyzowalem ale chodzilo mi tez o higiene i ubior
@PiewcaPrawdy: no ogolem to nie zmienisz ale zmieniajac wage mozesz ja polepszyc, tak jak pisalem, 75 kg rzezba z takim wzrostem to miod malina, twarzy lepszej nie bedziesz mial, no oczywiscie jesli nie myjesz jej specjalnymi plynami itd to moze zacznij
@zombiag: Panie zombiaku, takie teoretyczne pytanie, czy jeśli jestem stuleja i przegryw, który nie potrafi nawet ze zwykłymi ludźmi rozmawiać normalnie, nie mówiąc już o jakichś karynach, ale powiedzmy mam sylwetkę V, duże fwhr i jakieś inne atrakcyjne cechy wyglądu, to mam szansę na związek, seks czy coś w tym stylu? Od razu zaznaczam, że to nie jest mój cel życiowy, żeby mieć jakąś pannę, ale jednak popęd robi swoje i