Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@baalder363: przecież ten film to przerost formy nad treścią. technicznie niektóre sceny są ładne, znaczna część z nich to po prostu wypełniacze bez żadnego powiązania z fabułą (która swoją drogą jest bardzo powierzchowna).
@donOGR: założyłem, pierwszy akapit

@Duze_piwo: Uzasadnij ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nic na to nie poradzę, że mam taki styl wypowiedzi i że nie cierpię powierzchownych opisików.

@polecam_poczytac_ciorana: To ty jesteś autorem tego profilu na fejsbuku o takiej samej nazwie jak nick? Jeśli tak to dlaczego już nic nie wrzucasz? Napisałem o tym, że większość scen jest po to, żeby była. Mi się to bardzo, ale
@baalder363:

To ty jesteś autorem tego profilu na fejsbuku o takiej samej nazwie jak nick?

nyet.

Jestem zwolennikiem takiej losowości

no jeżeli do tego zmierzała cała postmoderna to ja podziękuję i chyba wrócę do kina noirowego, gdzie sztuczność nie nudzi, a wręcz zachwyca.

@Duze_piwo: Offence not taken. Ja akurat lubię taki przegadany styl i zdaję sobie sprawę, że zachwyt się z tego tekstu wylewa, ale rzadko kiedy filmy tak do mnie przemawiają, więc tak wyszło. Gadać trzeba umieć, no a ja dopiero próbuję to ogarnąć, więc różnie wychodzi.

@polecam_poczytac_ciorana: Mnie te łatki przerażają, a na dźwięk słowa postmodernizm dostaję febry. Dla mnie to trochę sztuczne szukanie głębi. Pewnie przesadzam, bo to w sumie