Wpis z mikrobloga

#epapieros #epapierosy #pytanie

Mam Volish Carbon, nie używałem go kilka miesięcy. Dzisiaj kupiłem sobie tą górną część gdzie się wlewa płyn, z jakimś regulowanym dopływem powietrza i jakąś niby nową grzałką bez tych sznurków. Wiem że nie ma rewelacji, że volish to nie jest chyba jakaś super firma itd. Ale średnio chce wydawać znowu kasę na innego jak mam tego.

Czy powyższa konfiguracja jest wystarczająca żebym zupełnie odłożył normalne papierosy? Ew. proszę o jakieś porady jak mam odstawić normalne. Odkąd wlałem płyn(18) to wypaliłem trzy normalne bo nie dałem rady wytrzymać :/
  • 33
@coTYkcesz: Jeżeli chcesz odstawić całkiem to polecali desmoksan czy jakoś tak się to nazywało, jeśli chcesz palić e fajki to sprawa wygląda tak że inwestujesz w sprzęt (załóżmy że palisz paczkę dziennie to jest 400zł) więc połowę z tych 400zł ładujesz w sprzęt i jarasz epety, na początku wyjdzie ci to nieznacznie taniej, ale z czasem po 1. schodzisz z mocą liquidu co jest już bliskie rzuceniu, albo sobie palisz 0mg
@beaverr: @beer_man: pale to dziadostwo non stop, głowa mnie od tego już boli...

Wielka różnica jest pomiędzy takim zwykłym jak ja mam a tymi za np. 400zł? I kupię jakiś porządny tylko taki 'chudy', bo nie chce tych wielkich?

Co do desmoxanu to już próbowałem i nic.
@coTYkcesz: Rożnica jest znaczna, rozumiem że jesteś początkujący więc wybierałbym pomiędzy ego one a ijust 2, ten pierwszy chyba bardziej testowany, 2 raczej nowość ale powiem Ci że lepiej dopłacić i kupić coś porządnego bo jeśli się w to wkręcisz to kupisz i tak coś lepszego.
@coTYkcesz: To nie jest duże, a w kieszeni również wygodne. Przejdź się i zobacz ale nie kupuj na wyspach. Jak już się na coś zdecydujesz to pytaj albo pod nowym wpisem albo prv jeśli będę wiedział, i unikaj marek typu volish mild czy ebull
@beer_man: nie no, ja już słabo kontaktuje na prawdę :D .. Muszę iśc zapalić normalnego szluga chyba to się odmulę... Po pierwszym Twoim wpisie ubzdurało mi się że muszę co najmniej 400 wydać.. :/