Wpis z mikrobloga

Między zamkami pływa statek za grosze(żebyś w razie czego nie gonił samochodem dookoła) są tam też rejsy widokowe. Wzdłuż spływu jest fajna trasa rowerowa, ale to też nie dla wszystkich w deszczu... a w czasie deszczu na spływie masz dodatkową atrakcję - wybieranie wody:-D Jeżeli to pierwszy raz w Pieninach to mimo wszystko próbuj chociaż na Sokolicę wejść (tam zdaje się większość drogi lasem, więc tylko błoto przeszkadza)
@szemi: No właśnie jadę z Czorsztyna do Niedzicy autem XD. Nie wiedziałem o tym statku, napisałeś kilka minut za późno. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
W Pieninach jestem drugi raz, na Sokolicy już byłem, ale mam parcie wejść na jakiś szczyt, bo inaczej wyjazd zmarnowany :/
Da się wejść na coś po srogich deszczach? Jutro ma nie padać, ale dzisiaj opady to aż 21 mm...
A w ogóle
@piesnababy: z tych flisaków to żydy straszne, więc nie zdziwiłbym się gdyby i tak spływali, ale chyba trzeba sprawdzić na miejscu:)
a wejść się zawsze da:D tylko, że pewnie po kolana w błocie miejscami;) a i ślisko się zrobi więc przynajmniej jakieś kijki mocno wskazane;)