Wpis z mikrobloga

@Daronk: Jak już pisałem mam do tego tematu zupełnie inne podejście, dla mnie płód to płód. Nie jest człowiekiem i koniec, jest własnością kobiety do momentu porodu, i w związku z tym POWINNA MIEĆ PRAWO zrobić ze swoim ciałem co jej się podoba. Włącznie z usunięciem ciąży. Nawet jeśli nazwiesz to rodzajem "morderstwa" to jest ono w 100% usprawiedliwione w moim mniemaniu. EOT.
  • 2
  • Odpowiedz
@ZielonyGandziownik: No i oczywiście facet nie ma nic do gadania, bo fakt, że siedzi tam połowa jego genów nie ma znaczenia. Primum vivere deinde philosophari. Ja za kobiety nie zamierzam odpowiadać, ale mam nadzieję, że jak taka baba usunie ciążę bez konsultacji ze swoim facetem, to on ją zostawi. EOT, LOL, ROTFL, WTF.
  • Odpowiedz
Oczywiście że ma, konsultacja z partnerem to chyba sprawa oczywista, ale nie konieczna. O konsekwencjach nie ma sensu gdybać, za każdą decyzję dorosła osoba odpowiada, więc konsekwencje poniesie ona sama. Natomiast EOT to powszechny i uznany skrót stosowany w komunikacji internetowej. Zupełnie coś innego niż "lol/rotfl/wtf", raczej bliższe angielskiemu ASAP..

Tak czy inaczej miło było wymienić poglądy, pozdrawiam :)
  • Odpowiedz