Wpis z mikrobloga

@loczyn: jaranko, zawsze jak widzę takie rzeczy w telewizji to się zastanawiam, jaki zespół to robił, ile czasu zajęło zrobienie tego i tak dalej. Zawsze zazdroszczę tego uczucia które niewątpliwie się pojawia, gdy widzisz swoją reklamę w TV, nawet pomimo tego dokowania statku :D
  • 0
@einz: Ta reklama to byla czysta smiechawa, zarowno po stronie naszej jak klienta. Nie traktujemy tego w 100% powaznie. Moze nie jest to super ambitny i najlepiej wykonany projekt ale lubie robic wszystkie Braverany :)
  • 0
@einz: A no i fakt ze uczucie fajne. Mialem czasami takie momenty ze caly blok reklamowy i to w dobrych godzinach to moje produkcje :)
Fajne tez bylo uczucie jak bylem na pokazie przedpremierowym filmu do ktorego robilismy CG. Tez nie byl jakis super itd ale to bardzo mile i takie no... podnosi na duchu :D czujesz sie dobrze.
@loczyn: No, domyślam się że podchodzicie do tego ze sporą dozą dystansu, ten kto robił "BRAK MOCY" na pulpicie sterowniczym na bank kisł srogo.

edit : fajne życie kumplu i fajnie że takie osoby piszą na wykopie. Też tak chce jak będę duży.
  • 0
@einz: Ja to robilem xD
Pomysl z kosmosem w sumie wyszedl ode mnie, bo sie podjaralem Interstellarem i Marsjaninem. Klient zrobil calkiem pocieszne copy. Ogolnie fajny projekt. :)

Jesli moge zapytac, ile masz lat?

Pisac bede ile starczy mi sil, a poki co sie nie zanosi zebym je predko stracil ;)