Wpis z mikrobloga

@Evolution09: Jakich gier? Bo za 3 k nic szczególnego nie kupisz. Ale sprawa jest prosta: wejdź na allegro i pozaznaczaj odpowiednie wymagania, określ przedział cenowy i sobie zobaczysz.
  • Odpowiedz
@Evolution09: Ale do jakich gier? Bo za takie pieniądze na chodzącego znośnie Wieśka 3 to ty nie licz. A laptop do gier z matową matrycą to oksymoron, to się ostało praktycznie tylko w modelach biznesowych.
  • Odpowiedz
@Evolution09: mówię o używanym sprzęcie a nie nowym
Ja rok temu kupiłem używkę ROG-a z FHD 15 cali, z HDD (ale miałem do wyboru HDD lub mały SDD) i GTX660, matowa matryca, praktycznie zero śladów używania, zapłaciłem za niego parę stówek mniej niż 3000, a za 3 koła wtedy był ROG z GTX 670 i 17 calami
Poszukaj, a może ktoś będzie wystawiał, polecam rozejrzeć się w tej kategorii, bo z
  • Odpowiedz
@MarianKolasa: No ok, zauważyłem, że napisałeś używany. Na szybko popatrzyłem na aledrogo i ceny się zaczynają od 4k. Rozejrzę się jeszcze za tym, dzięki.

@maxprojekt: Ok, ale czy konsole weźmiesz na uczelnie? Czy na konsoli zrobisz w komfortowych warunkach jakieś zdanie biurowe?
  • Odpowiedz
@Evolution09: Trzeba było pisać Laptop do gier EA Sports, te gry są jak Simsy, nowe gta też nieźle zoptymalizowane. Te gry pójdą nawet na 6 letnim złomie więc na laptopie pewnie też.

@maxprojekt Albo Alienware, o ile stać cię na laptopa za 2000 cebulionodolarów.
  • Odpowiedz