Wpis z mikrobloga

Nigdy nie zrozumiem jak mozna przywiązać psa w lesie (w tym wypadku 5kg łańcuchem) i zostawić go tam wraz ze szczeniakami na pewna smierć w męczarniach. Jak Ci ludzie to sobie tłumacza ? Zero wyrzutów sumienia ? Wracam do domu na Barwy Szczęścia ? Cieżko mi zaakceptować myśl, ze taki podczłowiek i ja należymy do tego samego gatunku z tej samej planety. #feels #dziendobry #patologia
vanda_el - Nigdy nie zrozumiem jak mozna przywiązać psa w lesie (w tym wypadku 5kg ła...

źródło: comment_YHrhoD0cN0wnj1FfFI2CZGr4oFLTB55R.jpg

Pobierz
  • 62
@vanda_el: O ile się nie mylę oddanie do schroniska kosztuje i ludziom szkoda tych 150-300 zł. Przecież można za darmo przywiązać w lesie, a ze zdechnie w męczarniach to co tam, przecież to tylko pies, sezonowa zabawka.
@vanda_el: zawsze chce mi się płakać jak widzę takie obrazki. Pies darzy człowieka bezgranicznym zaufaniem i uczuciem, nie ważne jaki człowiek by był, w ogóle to nie gra dla niego roli. Jak widzę takie zdjęcie to moja pierwsza myśl jest taka, że ten pies ma taki straszny smutek w oczach, zawiódł się na człowieku, jest przerażony i nie wie co się dzieje. Śmiertelny #!$%@? prosto w serce tym wszystkim ludziom, którzy
@vanda_el: wiara w robieniu nagonek na takich popaprańców. Pod Warszawą, za mojego młodu, jeden z braci Matki, pzyniósł do domu psa i powiedział, że był przywiązany w lesie. Reszta braci szybko na nogi i wyszli bez słowa razem z nim. Wrócili wieczorem z flaszką i czyimś portfelem śmieszkując, że kolesia czeka teraz 50 km spacerku w samych majtach o ile da radę się odwiązać.
@Ayano: Za to tez można dostać karę pieniężna (jeżeli Cie złapią ofc). Ludzie jednak stawiają mamone ponad wszystko.
@UnknowUser: A to takie pieprzenie za przeproszeniem. Tak jakby wiele osób nie dzialalo na rzecz chorych czy ubogich. Mamy w takim razie w ogóle nie przejmować się cierpiącym zwierzęciem? Dla mnie to jest bardzo ludzkie.