Wpis z mikrobloga

@ex-02: nie wiem. Nie przypominam sobie zęby PiS manipulowal jakąś wypowiedzią w swoim spocie. Ale mogę się mylic;) no a co do tego czym się różnią, to fakt. Tylko tym, że nie mają progu póki co.
@erbo: zadałem Ci proste pytanie. Zapytałeś czy Kaczyński nie jest zwolennikiem płacenia?

Zadałem na to pytanie - płacenia na co/kogo? Czy możesz mi na to pytanie odpowiedzieć czy będziesz dalej pieprzył od rzeczy ;)
@erbo: aha. No tak myślałem. Nie potrafisz odpowiedzieć na to pytanie, bo doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że Kaczyński w tej wypowiedzi, mówił o uchodźcach. W klipie poruszony jest temat nielegalnych imigrantów, do tego dorzucona jest wypowiedź Kaczyńskiego jakoby on chciał na nich płacić.
Nie potrafisz odpowiedzieć na to pytanie, bo doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że Kaczyński w tej wypowiedzi, mówił o uchodźcach.


@000loki: Kompletna bzdura. Mówił o płaceniu na obozy poza granicami UE, bez żadnego definiowania kto jest w tych obozach, zresztą taka segregacja kto jest uchodźcą a kto imigrantem jest niemożliwa.
Więc nie manipuluj i ogarnij temat zanim się wypowiesz.
to zaczyna mi być głupio że głosowałem na Janusza


@Longard: Ten trolling że głosowałem ale wyrosłem, był już modny 2 lata temu, ale teraz nikt tego nie łyka xD
@000loki:
Misiu nie dawaj mi słów Pszemka, bo nie o nim gadamy, tylko daj słowa Jarka.
Poza tym nie ma żadnego problemu uchodźców, tylko jest problem imigrantów, więc skoro Jarek chce płacić na obozy, to diluj z tym że to będą głownie obozy dla imigrantów, a nie uchodźców.
@000loki:
W 7 minucie Jarek dokładnie mówi że chodzi o partycypacje z utrzymaniu obozów z których mamy "ten wielki wypływ ludzi do Europy" - czyli klasycznie samozaorałeś się własnym linkiem xDDDDDD
@000loki: Potem mówi o ekonomicznych imigrantach do Niemiec, więc nie ma to znaczenia.
Wcześniej powiedział o partycypacji w utrzymaniu obozów, podał kwote 2,8 miliarda, której brakuje.
Jak widzieliśmy np. na filmach Pszemka w tych obozach nie ma tylko uchodzców, tam są imigranci.

Podstawy logiki proponuję xD