Wpis z mikrobloga

@Kyczan: patrzyłem kiedyś na Koding .. nawet jakąś prezentację i miało to wszystko sens. Generalnie kwestia tego co Tobie bardziej pasuje. Ja jestem przyzwyczajony do PhpStorma i nie zamierzam póki co zmieniać chociaż ostatnie akcje z licencjami dają do myślenia ;)
  • Odpowiedz
@Kyczan: warto, ale nie jako główne środowisko. Tzn. nie można się od nich uzależniać. Ja mam i tak na swoim kompie skonfigurowane środowisko do pracy i głównie na nim pracuję, ale jeśli pojadę gdzieś bez swojego kompa to korzystam z koding
  • Odpowiedz
@poszlo_wyszlo: na codeanywhere też założyłem konto ( ͡° ͜ʖ ͡°) i w sumie najładniej chyba wygląda. Zobaczymy po kilku dniach testów który jest najfunkcjonalniejszy.
@KrzysztofKrawczyk: A dlaczego nie można się od nich uzależniać? W zasadzie to miałem plan żeby się całkowicie na to przesiąść. Jakie są związane z tym zagrożenia?
  • Odpowiedz
@Kyczan: wystarczy, że serwer im padnie a Ty musisz zrobić szybką poprawkę i jesteś w dupie. Na koding zdarzało się to w przeszłości, dlatego porzuciłem plan przeniesienia się tam na stałe i od tamtej pory traktuję to, jako dodatkowe środowisko, które może się przydać w awaryjnych sytuacjach.
  • Odpowiedz
@Kyczan: Jak dla mnie online ide/edytory mają jedną zaletę. Gdziekolwiek jesteś, jakikolwiek masz pod ręką komputer możesz kodować. Oprócz tego fajna sprawa gdy z jakiegoś powodu masz zablokowany port FTP.
  • Odpowiedz