Wpis z mikrobloga

Mam problem,
Stłukł mi się monitor w telefonie ZTE Blade VEC 4G. Nie działa, nic nie widać. Mieszkam w Gdańsku i mam problem z naprawą. Żadne punkty napraw w okolicy nie chcą naprawić bo rzadki model, nie ma części i sprzętu itp....
Mam bardzo ważne notatki zapisane w notatniku na tym telefonie. Więc pytam Was i błagam o poradę! Albo czy znacie kogoś, coś kto w Gdańsku naprawia takie modele albo czy jest magiczny sposób na odzyskanie zapisków w zwykłym notatniku?

#smartfon #android #odzyskiwaniedanych #telefony #naprawa #gdansk #pomocy
  • 14
@wymarta: Jeśli uszkodzony jest tylko ekran to pliki są do odzyskania. Trzeba go jakoś uruchomić i podłączyć do kompa. Cała magia w jego uruchomieniu. Można sprobówać podłączyć klawiature micro usb żeby podać pin. Chyba, że telefon całkiem zdechł wtedy wyciąganie danych z niego jest nieopłacalne.
@wymarta: Android nie dostarcza notatnika :P
To ciężko. Ale może skojarzysz -> W ustawieniach dawałaś informację o systemie, potem coś się klika parę razy i pojawia się tryb Dewelopera i tam się zaznacza Debugowanie po USB. Coś takiego robiłaś?

I co się dzieje po podłączeniu smartfona do komputera?
@fervi: no na ekranie menu jest ikonka "notatka" i tam można sobie zapisywać wszelkie bzdury.
Nie kojarze abym kiedykolwiek coś takiego robiła. A po podłączeniu kabla do PC mogę wejść w folder telefonu ale jest tam jedynie folder zezdjęciami.Nic więcej