Wpis z mikrobloga

#polityka #lewica #bekazlewicy

nigdy nie rozumiałem toku myślenia lewicy ... nie czaję jak można zajmować się bzdurami typu weto prezydenta w sprawie ustalenia płci ... i podnosić larum z tego powodu , przecież to problem marginalny jakiegoś promila ludzi ... dlaczego oni walczą o ich głos przecież to jakiś 0,02 % wyborców a są ważniejsze problemy w obecnej Polsce. To większość ma się podporządkować do mniejszości a nie na odwrót inaczej staniemy na głowie logika lewaków ... wtf? ktoś to ogarnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 15
@Juve6661: Bo widzisz. Lewactwo ma to do siebie że walczą o "równość", a tak naprawdę chodzi o rozdanie przywilejów bardzo małej liczbie osób. Więc ta równość jest taka jak za Stalina.
@marcinnet: ok spoko tylko mówie są ważniejsze sprawy niż sprawy tzw"społeczne" bo tym raczej fejmu nie zyskają za dużego ... bo kogo obchodzi nie wiem z 5000 osób w Polsce może i mniej ...
to jest wg mnie bicie piany i walka ideologiczna która trwa między lewicą a prawicą ... temat zastępczy jak można budować na czymś takim swoją kampanie to ja nawet..( ͡° ͜ʖ ͡°)
@marcinnet została wybrana to jest ... fajnie że ma duży wpływ :) ....

tutaj Prezydent stanął na straży rodziny i małżeństwa jako związku kobiety i mężczyzny wetując tą ustawę ... bo przecież po uzgodnieniu płci np można by było zawrzeć małżeństwo i później adoptować dziecko tego chcesz ? przecież to się w bani nie mieści ... najpierw "Ustawa o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie" a teraz to litości ... to jak z imigrantami
@Juve6661: sama prawda. Lewica sterowana przez agendy reptylian czuwających wężowych istot ma tylko jedno zadanie - depopulację. Chce tego dokonać przez promocję wegetarianizmu (śmierć ciała), ateizmu (śmierć duszy) i homoseksualizmu (zapobieżenie rozmnażania gatunku ludzkiego). Jak tak dalej pójdzie to wszyscy zginiemy a na kościach naszych będą tańczyć muzułmanie.