Wpis z mikrobloga

Pamiętacie ten wpis ?
Obiecałem, że zorganizuje jakieś #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wreszcie jest okazja, a więc:
Do rozdania Voucher dla dwóch osób na dwudniowy pobyt w Centrum Babylon Liberec

Zasady są bardzo proste:
1. Udział biorą tylko osoby plusujące ten wpis: (oczywiście do TEGO momentu( ͡º ͜ʖ͡º))
2. Dojazd, powrót, zaklepanie terminu oraz wszystkie dodatkowe atrakcje fundujecie sobie we własnym zakresie.
3. Jeżeli spełniasz powyższe dwa punkty zaplusuj ten wpis(jest to dla mnie jednoznaczne z chęcią udziału w losowaniu)
4. Losowanie odbędzie się jutro pomiędzy 20:00-22:00. W tym wpisie będę wołał osobę, której wyślę kupony...Ale, ale...Jeżeli wygrana osoba nie podeśle adresu do wysyłki w ciągu 5 minut od zawołania, losuję kolejnego Mirka/ Mirkę( ͡ ͜ʖ ͡)

Rozdajo nie dla wszystkich może być atrakcyjne, dlatego proszę "rozsądne plusowanie"( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perfectdaddy
Pobierz
źródło: comment_BihYl0QYH3M4iVKHzgodYMZBXcwNA5NO.jpg
  • 22
@d1ck: Super opcja na weekend! Z Krakowa miałbym nadaleko :D Poprzedni wpis plusowałem bo bardzo podobał mi się filmik, pokazywałem nawet mojemu różowemu jak jeszcze było 5k wyświetleń:) Teraz widzę, że jest prawie 5 milionów :D wooow !! Udało się wyrwać coś grosza dla małej od YouTuba? Zainstaluję aplikację wykop na telefonie i będę z nadzieją czekał aczkolwiek nigdy nic nie wygrałem xD
@onlyigor: Byłem kilka razy. Jest spoko. Basen, kręgielnia-polecam wwellness. Jedyne na co można narzekać:
-siedzisz tak naprawdę cały czas w hotelu(nie wyobrażam sobie jak można tak spędzać np. 2tyg. urlop:p-ale są i tacy)
-żeby nie było, że Cie tam ktoś trzyma siłą, to oczywiście jest pare miejsc, które można odwiedzić link
-żarcie. Nie jestem wymagający, ale tamtejsza kuchnia(za każdym razem jak byłem)jest conajmniej rozczarowująca:/
Myśle, że rodzice nie powinni narzekać:)