Wpis z mikrobloga

#programowanie #java #serwer potrzebuje jakiegoś nie drogiego vps na aplikacje w play framework i kilka WordPress. Ruch bardzo znikomy.
Fajnie jakby był jakiś support co pomaga przy ogarnięciu tego. Ale chcę mieć możliwość instalacji własnych programów, własnych baz. Lokalizacja obojętna.
Zna ktoś coś wartego polecenia?
  • 20
support co pomaga przy ogarnięciu tego


@siema_andrzej: i może frytki do tego? :D Jedyne na co możesz liczyć to na pomoc tenchniczną jak coś po ich stronie się #!$%@?. Ty dostajesz serwer na którym musisz sobie wszystko skonfigurować. Ja od siebie polecam DigitalOcean.
www.biznes-host.pl

Pomagają jak zadasz pytanie. Mam kod na zniżkę 25%.


@WutkaBXL: czemu mu zle zyczysz?

@siema_andrzej: no to dzialajacy system dostajesz wszedzie, masz dostep na roota i tyle. Siec tez dziala, bo jak inaczej.
I nie bierz biznes-host.pl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@edgar_k: no nie wiem właśnie jak to jest. Do tej pory dostawałem serwer na biurko i ktoś go zabierał do racka. Nigdy nie udało mi się tego zrobić dobrze dlatego do własnych zastosowań chce mieć już ogarnięty system. Do którego tylko się czasem zaloguje i zaktualizauje. Ze backup będzie się robił, a moim problemem będzie tylko usuwanie starych logów
Do którego tylko się czasem zaloguje i zaktualizauje. Ze backup będzie się robił, a moim problemem będzie tylko usuwanie starych logów


@siema_andrzej: no to chcesz serwer zarzadzalny. A to jest drogie.
Z biznes-host? Overcommiting to chyba najgorsze, randomowe ubijanie procesow z powodu braku pamieci na serwerze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niskie SLA, kiepska wydajnosc sieci - tyle moich zarzutów.
Inaczej dawaliby takie zniżki? ( ͡° ͜
Nie wiem. Jest oddzielna partycja, jakaś mała, która raz dziennie będzie kopiowania w bezpieczne miejsce, a w razie wpadki tylko te dane masz do dyspozycji. A administracja instaluje na nowo system, daje dostęp i przywracasz
@edgar_k: mam tam serwer juz 9 miesięcy i uptime ponad 100 dni ale tylko dlatego ze sam resetowalem. Żadnego problemu nie miałem.
Kilka lat wcześniej również trzymałem vps z da i www.