Wpis z mikrobloga

Analfabetyzm ekonomiczny, podejrzliwość czy wręcz wrogość wobec dobrobytu, umiłowanie fiskalizmu i biurokracji, ideologiczny genitalizm-genderyzm, walenie w Kościół, liderzy wywodzący się z PZPR i najbardziej uprzywilejowanych warstw społecznych - tyle reprezentuje sobą polska lewica, tyle ma do zaoferowania wyborcom.
A szkoda...
Nikt mi nie wmówi, że nie ma w Polsce miejsca na lewicę idącą za nauką społ. Kościoła, rozumiejącą gospodarkę rynkową i doniosłość jej roli, niechętną etatyzmowi, urządzającą państwo wg zasady pomocniczości.

#4konserwy #neuropa #lewica
  • 9
@BongoBong: A mi się podoba, jak lewica "walczy o prawa kobiet i walczy z kulturą gwałtu" ... poprzez ukrywanie gwałtów dokonywanych przez muslinów.

Typowo lewacka hipokryzja..
I typowe dwójmyślenie, bo atakowanie pederastów czy kobiet jest STANDARDEM w islamie i lewcia nie wiedząc co z tym zrobić po prostu udaje, że nic się nie dzieje.
Bo jak pogodzić takie sprzeczności ?

Ale oczywiście jeśli już chodzi o białych, to dowiadujemy się, że
@BongoBong:
Przede wszystkim lewica powinna być proludzka, a jak się chce być proludzkim, to warto sięgnąć do KNS, nic lepszego się nie znajdzie.
Nie wiem co znaczy "prokościelna", ale przez antynomię z "antykościelna" rozumiem, że chodzi o utrzymywanie z Kościołem normalnych stosunków bez dążenia do zmniejszenia jego znaczenia, upokarzania go, podporządkowywania państwu. Lewica mogłaby taka być, nic prostszego, wystarczy nie odstawiać palikotczyzny i odciąć się od "IV międzynarodówki". Niestety jest w