Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuje rady. W pcie mam aktualnie 2x4GB RAM'u, ale przy moim użytkowaniu, czuje, że powoli zaczyna mi go brakować.
Co polecacie, żeby do dokupić do tego już zainstalowanego? Dawno nie siedziałem w sprzęcie, ale z tego co pamiętam to chyba najsłabsze kości ramu ograniczają możliwości lepszych? No i może jest coś ciekawego w promocji, to chętnie bym się skusił ( ͡ ͜ʖ ͡)

  • 12
@Stachustachu: Bo gram w trochę bardziej wymagające gry, mając jednocześnie w tle odpalone inne programy.
@trustME: Tylko pytanie, czy jest sens wymieniać wszystkie kości na 1866MHz, jak różnica jest niewielka.
A z tego co obczaiłem sklepy internetowe to 8GB 1600, można otrzymać w okolicach 200zł
@Stachustachu: Bo gram w trochę bardziej wymagające gry, mając jednocześnie w tle odpalone inne programy.

@trustME: Tylko pytanie, czy jest sens wymieniać wszystkie kości na 1866MHz, jak różnica jest niewielka.
A z tego co obczaiłem sklepy internetowe to 8GB 1600, można otrzymać w okolicach 200zł

@z00mii: bierz co co serce twe podpowie, jesli zawał to zawał, a cztery kości ramu to cztery kości ramu
@z00mii: Ceny takiego sprzętu już niestety nie idą w dół a bardzo często nawet w górę. W takim razie bierz Cruciale które podałeś, w tej cenie nic lepszego chyba nie znajdziesz.