Wpis z mikrobloga

Przygotowaliśmy, naszym zdaniem, obiektywny test i porównanie kamer #g1wh i #g1wht .
Która lepsza i dlaczego...? Całość wyszła dłuższa niż przypuszczaliśmy, ale mamy nadzieję, że rozwieje to wątpliwości niezdecydowanych, przyszłych użytkowników tych #dvr ' ów.


Być może w niedługim czasie uda nam się zrealizować porównanie G1WH z proponowanymi przez nas Nous'em NF3 :)

Sam test:
hadronpl - Przygotowaliśmy, naszym zdaniem, obiektywny test i porównanie kamer #g1wh ...
  • 5
@hadronpl: Zwracam honor!
Byłem pewny, że sztucznie będziecie udowadniać lepszość G1WHT
Faktycznie nie spodziewałem się, że różnice między nimi jest aż tak widoczna :/ Chyba chinole wyczuli biznes i zadziałał księgowy przy tworzeniu nowej wersji.

To teraz jeszcze test stary G1WH VS G90 :)

PS to że kąt widzenia jest mały to jest na plus - im mniejszy tym lepiej, jak dla mnie, to wideorejestrator ma w razie czego poprawnie odczytać
@mar111cin: w zasadzie, tak na dobrą sprawę, to dwa, całkiem różne od siebie rejestratory ;/
Co do kąta nagrywania, w starszych kamerach, faktycznie, być może mniejszy kąt był lepszym rozwiązaniem, ponieważ obraz był wyraźniejszy. Obecnie, co udowadnia Nous, można pogodzić ze sobą szeroki kąt nagrywania i fajną jakość obrazu - TUTAJ VIDEO (polecam HD), przy niewiele wyższej cenie w stosunku do G1WH :)