Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Asterling: 26 lat

@Mazowia: wlaśnie ogarnąłem ale nie mam teraz czasu czytać chyba będę strzelał

@endriu92: no chyba pojadę zaraz

@empeash: nie, poważnie, nie mam doświadczenia w umawianiu się, nigdy nie sdzwoniłem do prostytutek i trochę się dygam, nawet nie wiem co powiedzieć

@deroo: nie ruchałem już rok czy dwa, stąd skrępowanie i w ogóle chaos, niepewność

@Dziki_wieprz: dzięki, masz rację że za bardzo kombinuję, no
  • Odpowiedz
@DRlVE: No to jak już chcesz się zniżyć do płacenia lasce za seks, to...po prostu zadzwoń. Tylko jeśli już to umów się od rana, bo tak logicznie patrząc, wieczorem już będzie nieźle przerobiona. Pewnie się myją po każdym bolcowaniu, no ale...
  • Odpowiedz
@Asterling: No bo zazwyczaj jest to slaba opcja...Choc w tym roku po sylwestrze wyladowalismy u roksanek - ale w gosciach oryginalnie konczyc melanz i powiem ci, ze te byly schludne, zabawne itp. Nikt nie korzystal bo po kolezensku bylismy.
  • Odpowiedz
@deroo: Kolega dość agresywnie podchodzi do tematu, a przecież ten zawód był jest i będzie. Zasadniczo mnie to nie obchodzi, że właśnie w taki sposób kobieta chce zarabiać. Jest popyt na usługi seksualne to kobiety z tego korzystają. Chyba nigdy nie zrozumiem tego, że dalej ten zawód wywołuje taki szok. Jak kobieta woli dać byle komu niż robić na kasie w biedrze to chyba jej wybór. Nie moja dupa, nie ja
  • Odpowiedz
@DRlVE: dla dwóch minut przyjemności chcesz ryzykować zdrowie? nie wiadomo jakie syfy nosi w sobie taka prostytutka, nie obrzydza cie to? już nie mówiąc o tym jak można się seksić z kimś obcym.
  • Odpowiedz