Wpis z mikrobloga

Czytałem na Korwin Watch wpis o Agacie Banasik. Ostatnio, 10 października, gdy byłem w Warszawie i przygotowywałem film-laurkę dla Korwina i prosiłem o wypowiedź znanych osób i ludzi z otoczenia JKM-a, to Agata Banasik odmówiła mi i powiedziała, że nie będzie występować na moich filmach, gdyż ja piszę na nią obraźliwe rzeczy w Internecie. Dopytałem o co chodzi i usłyszałem, że ona ma konto na Wykopie (ciekawe jaki ma nick) i że ja ją obrażam na Wykopie. Nie mam zielonego pojęcia o co jej chodzi. Zdarzyło mi się tylko 2 razy na jej temat coś napisać - można to sprawdzić bardzo prosto. Jeśli to mają być obraźliwe treści to ona chyba tak szybko się obraża za opinię, że już nie jest ładna, bo z wiekiem się postarzała...
Jak poprosiłem ją by wyjaśniła mi dokładnie o co chodzi, bo chcę ją przeprosić, to mnie zignorowała. Foch jak u nastolatki. I ona chce być posłem?
Także brak Agaty na moich filmach spowodowany jest jej fochem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W Partii KORWiN są ładniejsze i bardziej kompetentne dziewczyny niż ona.
#agatabanasik #korwin #4konserwy
  • 11
@Axelio: Weź pod uwagę fakt że po prostu sposób w jaki o kimś często piszesz - zwykła odpowiedź na zadane tobie pytanie - po prostu promieniuje negatywnymi emocjami. Może robisz to nieświadomie, ale bardzo często.

Inna sprawa że Agata Banasik nie powinna odmawiać żadnej próbie postawienia jej przed kamerą bo ja, jako kuc od czasów UPR, osoba o rozwiniętych poglądach wolnościowych, będąca jednocześnie przedsiębiorcą wiem jedynie o niej to że jest
@000loki: Pauliny poza buzią nie znam. Ewa coś tam starała się wyczyniać co koniec końców wychodziło za każdym razem kompromitacją. Natomiast jeśli chodzi o Agatę, pamiętam że długi czas wszyscy się spuszczali na jej widok i skamleli o to by sama zadała pytanie w programie Młodzież Kontra - a jej wystąpienie wyglądało w ten sposób, w jaki pytanie zadaje uczeń w podstawówce a następnie cierpliwie słucha odpowiedzi nauczyciela.
@Axelio: Nie wiem czy ją gdzieś obraziłeś - pewnie nie. Chodzi mi jedynie o fakt w jaki sposób ty czasem piszesz. Nie najlepiej reagujesz na słowa krytyki oraz z dystansu nie wyglądasz raczej na miłego człowieka. Już z samego tego powodu mogła strzelić focha - nie znam jej, ale wiem jakie są niektóre kobiety.