Wpis z mikrobloga

@Adrastos: Nie pracuję w korpo, jestem freelancerem.

@kovalski: Przecież napisałem, że jak ktoś płaci podatki to powinien mieć bilet za normalną cenę.

@roball: A kolega skąd, Kraków czy Ślunsk? Bo wyczuwam srogi ból dupy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@wycz: To też by się dało jakoś rozwiązać.. Wyższe opłaty za parkowanie chociażby.
  • Odpowiedz
@LurkerEmigrant: Dupka mnie nie boli, nie jestem na tyle #!$%@? zeby sie identyfikowac z jakims miastem. Teraz mieszkam we Wroclawiu, za rok moge mieszkac gdziekolwiek.

Ale rozumiem fakt, ze urodzenie sie w Warszawie bylo szczytem twoich osiagniec w zyciu. Czyms trzeba sie chwalic.
  • Odpowiedz
@kovalski: Słyszał i posiada. Ale różnica w cenie jest ZA MAŁA. 12 zł przy karcie miesięcznej? 30 zł przy bilecie 90 dniowym?

Cena z Kartą Warszawiaka to powinno być ~100 zł za miesiąc, dla pozostałych 200 albo 300 zł.

@roball: Boli cię dupka. Aż mi się miło czyta twoje posty pełne jadu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LurkerEmigrant: Ja płacę podatki w Warszawie, ale nie wiem jak koledze idiocie wyjaśnić żeby płacił, jego #!$%@? argumentem jest to, że mieścina z której tu przyjechał dała mu wykształcenie. Nie dociera do jego pustego łba, że pracę ma w Warszawie. Ale jak będzie chciał kiedyś zapisać dziecko do żłobka, czy przedszkola, to obudzi się z ręka w nocniku... na pochybel Januszom i Grażynom, którym szkoda czasu na wypełnienie głupiego papierka ZAP-3
  • Odpowiedz
@roball: tu nie chodzi o to ze ktos przyjechal i tu mieszka i dlatego jest caly problem. chodzi o stan umysłu i stwarzanie problemów które dosięgają każdego mieszkańca jak przepełniona komunikacja i zaniżone stawki
  • Odpowiedz
@roball: Kto się tu czymkolwiek chwali? Tu nie chodzi o jakieś osiągnięcie... Urodziłeś się w Warszawie, płacisz tu podatki, większość twojej rodziny płaci tu podatki, utrzymujecie i budujecie to miasto ciężką pracą i na gotowe przyjeżdża tu mieszkać człowiek ze wsi pod Wrocławiem i płaci podatki we wsi pod Wrocławiem, korzysta ze wszystkiego - dróg, chodników, autobusów... Jedyne co was różni to 12 złotych miesięcznie na bilecie... Czy to nie jest
  • Odpowiedz
@wycz: No, dlatego nakladajmy dodatkowe oplaty bo ktos nie ma w certyfikacie urodzenia miasta XYZ.

Ludzie, ktorzy jezdza komunikacja w warszawie na pewno robia to dlatego ze u nich na wsi autobusow nie ma, nie jezdza do pracy, nie jezdza do lekarza, jezdza bo fajnie sobie pojezdzic pojazdem napedzanym mistyczna energia, ktorej nikt u nich na wsi nie potrafi wytlumaczyc.
  • Odpowiedz