Wpis z mikrobloga

Mirki - życie nam #!$%@? jak siedzimy cały czas przy komputerze. Taka prawda. Życie się toczy gdzieś indziej na Ziemi, ludzie się bawią, piją wino, uprawiają seksy, są na jakimś koncercie, w teatrze, na stadionie, spędzają czas ze wspaniałą żoną, pływają jachtami. Wydaje mi się, że z takich ludzi jak typowy wypok face tworzą się starzy zgorzkniali ludzie, którzy żyją tym co się dzieje na blokowisku, narzekają na młodych, dzwonią na policję pod byle pretekstem. Co to za problem zaryzykować coś? #!$%@?, mamy jedno życie, ono okaże się mgnieniem. Lepiej spróbować i wtopić. A później znów spróbować i tak dalej i dalej. Kiedyś trafimy na coś dobrego. Bądźmy mili dla innych, uśmiech i dobre słowo mogą nam otworzyć niejedną furtkę.
Mam takie przemyślenia kiedy spędzam tak popołudnie przy komputerze, wykopie, mikro, facebooku. Ale takich dni mam mało i z tego powodu jestem naprawdę zadowolonym z życia gościem. Polecam, mocne 11/10.
Miłego wieczoru Mirki, może spotka Was coś zaskakującego, tylko musicie zrobić pierwszy ruch.
#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #przemyslenia
  • 1