Wpis z mikrobloga

@fallcen95: wygląda spoko, chociaż mogliby lepiej zorganizować teren od strony Sienkiewicza/Piłsudskiego. Od strony Jurowieckiej jest kartoflisko, brzydko to wygląda. Ogólnie podoba mi się bardzo przeszklenie dużej części budynku, zwłaszcza na drugim piętrze - nadaje to ciekawego charakteru. Kto by nie chciał usiąść przy takim oknie i popatrzeć na centrum komunikacyjne miasta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No a sklepowo to bieda, znowu to samo co zawsze, w tym
@fallcen95: @sultanomariano: te same sklepy, ten sam helios, nic mnie tam nie ciągnie. Architektonicznie też bieda, bo pierwotnie przeszklenie miało być przecież na całej pierzei, ale ktoś widocznie poskąpił na materiałach. IMO za to co postawili miejski urbanista powinien pociągnąć inwestora do odpowiedzialności. Tylko, że #betonowytadzio i tak siedzi u deweloperów w kieszeni, a lud się cieszy z promocji na popcorn w monopolistycznym heliosie i że bendziem tera Panie metropoliom.
@oidhche: to nie przystanek, to wejście do poziomu -1 czy tam -2 bezpośrednio z ulicy, jeżeli mówimy o tej instalacji przy skrzyżowaniu Jurowiecka/Sienkiewicza. Wot technologia.
@snob: jedyne co mnie cieszy to mcdonald, w końcu będę mógł po basenie zajść bez konieczności jechania w #!$%@? na drugi koniec miasta, bo nikt nie zadbał, aby postawić maka w centrum lub na wschód od centrum.

Wiem jedno - ja obejrzeć galerię przejdę się
@fallcen95: To co o każdej innej galerii - miejsce dla zjebów. Normalny człowiek wchodzi i wychodzi, a nie siedzi w takim zjebolandzie i sobie kaffke pije i robi zdjęcia XDD I jeszcze ta latarnia morska, którą zrobili z hotelu, no #!$%@?, arcydzieło normalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)