Wpis z mikrobloga

@berti: nie wiem jaka różnica, dlatego pytam i chcę prostej odpowiedzi. Na sfd i innych forach pojawiają się różne opinie, przeważa taka, że nie ma przeciwwskazań, ale jeśli ktoś uważa inaczej, z chęcią przeczytam.
@mtkc: @berti: można brać razem z białkiem. Białko też podnosi poziom insuliny w krwi a większy poziom insuliny = lepsze wchłanianie kreatyny. Najlepiej byłoby brać kreatynę (5 g ) z carbo (100g) po treningu - > więcej tej kreatyny zmagazynuje się w krótszym czasie, ale z punktu widzenia normalnego człowieka to bez różnicy, po 4-5 tygodniach i tak kreatyna dojdzie do stałego,wysokiego poziomu.
@berti:

Kreatyne walisz 20 min przed koncem treningu bezposrednio po treningu białko+ vitargo. To prawda że kreatyna spowalnia wchłanianie białka

bialko mozena brac dopiero min 30 min po kreatynie poniewaz bialko wchlania sie szybciej i spowalnia wchlanianie kreatyny(poniewaz miesnie wchlaniaja bialko a kreatyna tak jakby przepuszcza bialko i musi czekac na wchloniecie gdy juz cale bialko sie wchlonie) wiec czesc krety sie marnuje

kreatynę bierzesz od razu po skończeniu ćwiczeń, białko
@berti: to i tak sporo, mi z 6zl wychodzi ( ͡° ʖ̯ ͡°). Mowie Ci zes burzuj, pewno jakas krete z efedryna bierzesz
EDIT: jakby to kogos interesowalo, to kreatyna w hurcie (worki 100kg) kosztuje niecale 10zl za kilo