Hit Primera Division jak zwykle nie zawiódł. Wielka piłka na Balaidos. Gospodarze byli lepsi, ale brakło im zimnej krwi i cierpliwości. I Real miał Navasa.

Nolito to pan piłkarz, w tej chwili najbardziej niedoceniany na świecie. Tego sezonu w Celcie raczej nie dokończy.

Pytanie też, jak Benitezowi udało się tak bardzo zneutralizować własną drugą linię. Modrić i Kroos byli dzisiaj kompletnie niewidoczni. Nieźle, Rafa, nieźle.

#mecz #realmadryt
  • 10
@rooger: Nie widziałem 2. połowy, ale w 1. połowie Kroos i Modric zjadali pomoc Celty... może wejście takich asów jak Isco czy rusek tak wpłynęło na gre? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@merengue: Masz rację, 5:2 w strzałach dla Celty, przewaga w posiadaniu piłki, więcej stworzonych sytuacji i kontrola nad meczem. Powód do dumy, mając takich piłkarzy jak Kroos i Modric.
@zandrzejkiemprzezswiat: Jeśli dla Ciebie Real, który pozwala Celcie stworzyć tak na oko 12 dogodnych sytuacji bramkowych to definicja kontroli nad meczem to pozdrawiam.

Celta kreowała sporo więcej okazji niż Real. W pierwszej połowie, poza strzelonymi bramkami, Real nie stworzył sobie nic. Ile razy Navas ratował kolegów, nawet ciężko policzyć.
@rooger: W pierwszej połowie Luka wymiatał, w drugiej już było gorzej. Jak Real przyspieszał, to Celta nie miała czego szukać. Wiadomo, że gdyby nie czerwona i Navas to by pewnie #!$%@?, ale równie dobrze CR i Vazquez mogli wykorzystać swoje szanse i na 3 golach by się nie skończyło.
@rooger: w ktorym momencie ja stwiedzilem, ze Real mial jakakolwiek kontrole nad meczem? Jedyne co napisalem to, ze tej kontroli nie miala Celta.

Celta kreowala wiecej - zgadzam sie, tylko co z tego? To tak jak stare dobre gadanie Xaviego po kazdym przegranym meczu, ze mieli wieksze posiadanie. Liczy sie wynik, a nie to jak on zostal uzyskany, dlatego Real wyjezdza z kompletem punktow.