Wpis z mikrobloga

@onthemoon:
@vegaushp: sytuacja wygląda tak, że rejestrator nic nie nagrywa jak zmienie typ pliku na wav to się nagrywa. tak samo było dla starych backupow. wróciłem więc na to co mam teraz. I nie działa chyba, że tryb głośnomówiący włączę wtedy już słychać że coś mówię (sprawdzałem na Skype i był głos na głośnomówiącym a bez cisza). nie wiem czy to soft czy hardware
@gorush: Jak tak sprawa się przedstawia to jednak wygląda na winę softu bo jednak mikrofon działa, ale nie zawsze. Ja bym wgral soft na nowo i zobaczył czy coś to da, jeśli masz custom roma to poszukaj informacji o nim w internecie z jakimi błędami się spotkali ludzie to może będzie jak to naprawić.
@gorush: Szczerze? W takich kwestiach ja polecam na poradnikach, chociaż bym coś robił 100 razy to musze użyć Google wiec sam musisz dojść gdzie tego szukać.
Reset może pomóc bo jednak zmieni wszystkie ustawienia na podstawowe, ale jeśli jest to wina po stronie #!$%@? softu to tylko zmiana romu pomoże. Z tym jest tak 50/50 bo reset rozwiązuje większość problemów na androidzie.
Ja ogólnie nie jestem w tej kwestii guru bo