Wpis z mikrobloga

Ej dlaczego w ogóle jest taki powszechny hejt i kręcenie beki na papieża naszego Jana Pawła II ? Nie tylko tu na wykopie ale ogólnie, i to już od wielu lat.. często jako fejk filmiki na youtube, gdzie tresć jest bardzo wulgarna oraz obrzydliwa, a tutaj trochę lżejsza forma z #2137.. i ogólnie jakimiś dziwnymi obrazkami. Jednoczył ludzi. Nie wiem czy pamiętacie co było w dniu jego śmierci.. kiedy nawet kibice przeciwległych klubów, co na co dzień biją się na śmierć, pseudokibice, związali ze sobą szaliki i razem jak brat z bratem oddawali cześć, nigdy takiej sytuacji nie było i podejrzewam nie będzie.

#religia #papiez #janpawel2 #karolwojtyla #jpii #jp2 #hejt #zwyczaje #nienawisc #pogarda #heheszki
  • 14
Ej dlaczego w ogóle jest taki powszechny hejt i kręcenie beki na papieża naszego Jana Pawła II ?


@r5678: bo to hehe, smieszne. Tak samo mozesz pytac czemu ludzie ogladaja jakies debilne steamy z gier na poziomie gimnazjum...
@r5678: bo nagle wielkimi katolikami i moralistami zostawały osoby, które KK miały do tej pory w dupie. wznoszono wielkie hasła, za którymi nie szły czyny (vide wiązanie szalików, a zaraz potem powrót do #!$%@?). zwietrzono w tym ogromny biznes, więc powstały marne filmy, a w kioskach po dziś dzień jest od zatrzęsienia gównoksiążek, kalendarzy i cholera wie czego. a w szkole zostałem #!$%@?, że się cieszę ze śmierci papieża, bo akurat
@r5678: Zwykłe trolle. Wiedzą, że papież był bardzo szanowany, dlatego doszli do wniosku, że powszechne oburzenie wywołane widokiem takich filmów może być "śmieszne".

ej mati dawaj dokleimy głowę papierza do tego filmiku, czujesz ten bul dópy u polakuf-cebulakuf? xD ale bd bk xD


Po części wynika to również z tego, że kult Jana Pawła II chwilami przybiera wręcz prześmiewczą formę - niektóre pomniki Papieża Polaka bardziej przypominają jakieś karykatury, a na
@r5678:
Kilka rzeczy wg. mnie które się trochę ze sobą łączą:
1. Anony chciały wywołać ból dupy u innych, więc wymyślono by szkalować JP2.
2. Ogólny brak przyzwolenia na nawet najlżejszą krytykę JP2 i błyskawiczna kanonizacja.
3. Momentami groteskowe wręcz wychwalanie papieża w mediach.
4. Wychodzenie na wierzch skandali pedofilskich, które były tuszowane. Nie wiadomo jako wiedzę miał o tym papież.