Wpis z mikrobloga

Szanowny Kliencie, Informujemy, że z dniem 31 grudnia 2015 nastąpi zakończenie wsparcia technicznego dla następujących produktów IVONA: Głosy IVONA, Głosy IVONA 2, IVONA Reader/IVONA MiniReader/IVONA Control Center, Expressivo, IVONA Rehabilitacyjna. W związku z tym nie będzie już możliwości odzyskania kluczy aktywacyjnych, aktualizacji zakupionych produktów oraz kontaktu z działem technicznych IVONA.


Tak to jest wspierać Polski produkt. Pierwsze "się sprzedają" (Amazon) a później zamykają działalność.

No ale ja nie o tym:

Jednocześnie zachęcamy do skorzystania z oferty promocyjnej przygotowanej przez naszego partnera Harpo Software, który jest oficjalnym dystrybutorem głosów IVONA i twórcą profesjonalnej aplikacji typu text reader – Speech2Go (program jest w pełni zgodny z Windows 10). Poniżej znajduje się kupon rabatowy obniżający o 50% cenę wszystkich produktów zakupionych na stronie Harpo Software : http://harposoftware.com :


Twój kupon rabatowy: ILDU5ACF3RBPG

Kupon rabatowy jest ważny do 31 grudnia 2015, nie wiem czy jednokrotnego użytku czy wielokrotnego. Nie chce mi się nawet szukać bo nie mam zamiaru wydawać drugi raz niemałej kwoty na ten sam produkt tylko w innej oprawie graficznej.

  • 4