Wpis z mikrobloga

Hey mirki patrzcie co sobie załatwiłem, fajne co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chciałem mieć oryginalny podpis, zamiast ręcznie pisanego nicku na karteczce, gdzie dołącza się do zdjęcia aby potwierdzić, że to twoje.

Ogólnie mi ponad rok zeszło na poszukiwanie osoby, która była by wstanie coś takiego wykonać. Powiem, że trzech użytkowników wykopu próbowało się tego podjąć ale polegli.
Pierwszy pomysł był aby z modeliny stworzyć, drugi to aby połączyć kilka kolorowych płytek, trzeci z kolei aby wyhaftować napis.
Dopiero po tym wpadł pomysł a może sobie wydrukować na drukarce 3D.

@wykop: Mam nadzieje, że mi wybaczycie, że bez waszej zgody użyczyłem waszego loga do tego ( ͡ ͜ʖ ͡)


#chwalesie #druk3d #podpis #wudwakacontent #wykop @kuki_1988 @Melisandre @Klata
WuDwaKa - Hey mirki patrzcie co sobie załatwiłem, fajne co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chciał...

źródło: comment_cNkbVBv8lbBHu0FaiLc2frxcUKNkIfTE.jpg

Pobierz
  • 14
@WuDwaKa Miło nam, że podoba się ostateczny efekt. Dodamy tylko, że cały pomysł projektu wyszedł od WuDwaKa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz możemy powiedzieć, że nasze drukarki tworzą wykop ( ͡ ͜ʖ ͡)
@WuDwaKa @FlameRunner @jack-lumberjack @Angel_of_death @Gom3z
Jeśli ktoś ma nietypowe zlecenie/zadanie - chętnie się tego podejmiemy. Działamy głównie w przemyśle, ale jednak nie samą fabryką człowiek żyje :)
Z ostatnich ciekawych zleceń: drukowaliśmy nakładki ochronne z dosyć elastycznego materiału (PLA-Flex) do prowadnic butelek szklanych (trzymamy się głównie branży kosmetycznej). Klienci zawsze są pozytywnie zaskoczeni co jesteśmy w stanie wykonać ()

PS. @WuDwaKa widzimy, że gratis się
@FlameRunner Dzięki bardzo za zwrócenie uwagi ( ͡° ͜ʖ ͡°)Faktycznie - o wiele lepiej idzie nam tworzenie realnych przedmiotów, niż tworzenie stron internetowych (,) Na szczęście dla takich jak my stworzyli Wordpressa (którego jak widać i tak nie ogarniamy ( ͡º ͜ʖ͡º) ) Jeśli jest jakiś ogarnięty mirek - PW ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dokładność