Wpis z mikrobloga

Dobre #cebuladeals na #kaspersky 'ego, można nawet zarobić, do końca tego miesiąca (czyli jeszcze tylko kilka godzin, ale liczy się czas amerykański) za pierwszy dowolny zakup w ich sklepie można dostać kupon £5 do brytyjskiego Amazonu. Do tego jeszcze jest inna promocja na pakiet Total Security dla 3 urządzeń na rok za jedyne £9,99 i jeszcze można zgarnąć rabat £1. Podsumowując, najtańszy taki pakiet na Allegro kosztuje jakieś 120zł-130zł, tutaj mamy go za ok. 54zł + jeszcze 5 funtów (ok. 30zł) na Amazona. Także jak komuś niepotrzebny Kaspersky to może sprzedać i jeszcze na tym zarobić. A teraz krok po kroku co trzeba zrobić, promocja dotyczy oficjalnego, brytyjskiego sklepu Kaspersky'ego, najpierw wchodzimy pod ten link:

http://cob.uy/62a7f1o

to przekieruje nas na stronę główną i daje nam kupon £5 na Amazona (po dokonaniu dowolnego zakupu, kupon jest dostarczany na maila po 14 dniach od zakupu) + większa zniżka na wybrane produkty.

Teraz w tym samym oknie wchodzimy pod ten link:

http://mail.kasperskymail.co.uk/HS?b=MX-Kh0YdJ3mLjYhGCljcTni51Q7uzkuZwc1VHPJClTweeaCEf3bAv8vha2xatbhq&c=zuTH12zPeikWf5MH1HhCQQ

i od razu nas przekieruje do koszyka, w którym będzie umieszczony Total Security (3 urządzenia/1 rok).

Teraz czekamy minutę, czasem trochę dłużej, aż wyskoczy nam takie okienko:

http://i.imgur.com/qeow0Bb.jpg

oczywiście klikamy "Get my 10% off" i cena obniży się do £8,99.

Teraz jeszcze warto kliknąć pod nazwą produktu na "Auto-Renewal Service Details" i na dole zaznaczyć "No", bo inaczej aktywuje nam się subskrypcja, klucz od razu się aktywuje i co roku będzie nam pobierać opłatę. A tak robimy jednorazowy zakup i klucz można aktywować w dowolnym momencie, nawet za 2 lata :D

W danych, imię i nazwisko możemy wklepać swoje, adres natomiast jak nie mieszkamy w UK to bierzemy adres jakiejś pizzerii w Londynie z neta. Wszystko idzie i tak na maila, także nie ma to znaczenia, w zeszłym miesiącu była podobna promocja i spokojnie zrobiłem kilka takich zakupów z fake'owymi adresami.

Wybieramy PayPala i płacimy ze swojego konta, bo nie musi być takie same jak dane zamawiającego, z PP idzie do nich tylko adres mailowy.

Od razu po zakupie wyświetla się klucz, ważny w całej Unii Europejskiej:

"Please note, the product(s) purchased are for activation within the European Union only."

także można sprzedać zamiast na Allegro to na jakimś eBayu i jeszcze więcej zarobić, bo tam są znacznie droższe te pakiety.

Kupon na Amazona też przychodzi na maila po 14 dniach i tam spokojnie można sporo rzeczy zamawiać do Polski.
  • 10
  • Odpowiedz
@Ghard_Lage: @erwit: Serio, serio, Kaspersky w praktycznie każdym rankingu jest zawsze wysoko oceniany, największy plus to moim zdaniem jeden z najlepszych na rynku silników heurystycznych.

A i jeszcze jedną rzecz zauważyłem odnośnie tej promocji, czasem długo trzeba czekać na okienko z tą 10% zniżką, jak się nie pojawia to warto najpierw wyłączyć "Auto-Renewal" i wtedy poczekać, do 10 minut powinno się pojawić.
  • Odpowiedz
A i to jest wersja multi-device, można jej użyć na PC, Macu i na Androidzie, oczywiście te 3 urządzenia to dowolna kombinacja, może być 3xPC albo 2xPC+1xAndroid.
  • Odpowiedz
@heaverq: Info o Amazonie to przychodzi tylko na maila, jeśli coś wcześniej kupowałeś. W przyszłym miesiącu też pewnie to będzie, także powinien do Ciebie taki mail przyjść wtedy. Ogólnie co miesiąc rozdają te kupony do Amazona, zazwyczaj £5, ale zdarza się, że i nawet £10, tak było w sierpniu. A i do mnie kupony przyszły nawet wcześniej niż 14 dni, w sierpniu kupowałem 31 sierpnia i dostałem 8 września. A we
  • Odpowiedz