Wpis z mikrobloga

@besiege: Czy ja wiem.. 2-3 lata temu starczało KernelEx. Nawet udawało się odpalić nowsze wersje Firefoxa i flasha - ba, z 512MB RAM i drobną modyfikacją system.ini działało to całkiem sprawnie. Fakt, komputer był dosyć "mocny" bo miał bodajże Celeron 1,7 i grafikę z 2004 roku, niemniej było to płynne.
Kiedyś muszę spróbować zrobić coś podobnego z P3 Tualatin i zegarem 600MHz, ale pewnie wrzucę tam Rivę TNT2, zapuszczę instalację W98
@MajkiGee: No elo, mam celerona 800 i TNT2. Rok temu stał millenium ale był zajebiście niestabilny. w tym roku dla zajawki postawiłem sobie 95+, ale znowu był problem z wydajnością bo te graty jednak najlepiej sprawdzą się na 98. Ogólnie była masa zabawy z vcache, ustawianiem sieci i tak dalej i tak dalej. Teraz muszę walnąć formacik i postawić 98, będzie już hulał. Aha, gdyby nie skrypty i fakt że przeglądarki
@Gummy: Co do niestabilności ME - może zastosowałeś drivery przeznaczone dla 95/98? Jednak Millenium jest tak ciekawym 9x że potrzebuje sterowników tylko i wyłącznie przeznaczonych dla tego systemu. Miło wspominam ten system, podobnie jak Vistę z SP1.
@MajkiGee: w czasach gdy ME krolowalo to nie mialem problemów ze stabilnością. czasem się sypal ale tragedii nie było. teraz to których sterow bym nie instalowal to działały marnie, 98 zdecydowanie lepiej się zachowuje. muszę jeszcze kombinowac z instalacja 98se i poformatowaniem dysków bo 95 wywalil się na amen. tzn format juz jest ale muszę założyć partycje.